5 نکته برای خوش‌تیپ شدن در زمستان

0

بیشتر افراد با لباس پوشیدن و خوش‌تیپ شدن در زمستان مشکل دارند چون معتقدند حجم زیاد لباس‌ها در این فصل آن‌ها را به پیله کرم ابریشم شبیه می‌کند و به دلیل پوشش زیاد محدودیت‌های زیادی برای استفاده از اکسسوری وجود دارد. اگرچه این اعتقاد تا حدودی درست است اما با رعایت نکاتی می‌توان در زمستان حداقل از عموم مردم خوش تیپ تر بود. 5 نکته برای خوش‌تیپ شدن در زمستان را در این مقاله بخوانید.

نکته اول: یک پالتوی شیک

جای بحثی وجود ندارد که پوشیدن یک پالتو و کت شیک در فصل زمستان هر کسی را خوش تیپ و جذاب می‌کند پس حتما برای خرید یک پالتوی زیبا و با کیفیت سرمایه گذاری کنید.

5 نکته برای خوش‌تیپ شدن در زمستان

نکته دوم: لایه‌های نازک روی هم

اگر حجم زیاد لباس‌ها را روی تن خود دوست ندارید می‌توانید از یک روش جالب استفاده کنید، کافی است تعداد زیادی لباس‌های معمولی و نازک را روی هم بپوشید و تا به اندازه کافی گرم شوید.

5 نکته برای خوش‌تیپ شدن در زمستان

نکته سوم: اکسسوری‌های شیک و گرم

مکمل یک استایل زمستانی ساده اکسسوری‌های جذابی است که کاربردی هم باشند مثل یک جفت دستکش چرم شیک یا شال گردن و کلاه رنگی جذاب که بتواند استایل شما را ارتقا دهد.

5 نکته برای خوش‌تیپ شدن در زمستان

نکته چهارم: بافتنی‌های دوست داشتنی

بافتنی‌ها از لباس‌های جذابی هستند که در فصل سرما کارایی مناسبی دارند و به خاطر تنوع در رنگ و مدل می‌توان از آن‌ها برای خوش تیپ تر شدن به روش‌های مختلفی استفاده کرد.

نکته پنجم: مانور روی پوتین‌ها

مانند پالتو، پوتین هم از لوازمی است که می‌توان با دقت در انتخاب آن خوش تیپ تر شد. ست کردن مناسب بوت و شلوار جین از نکاتی است که می‌تواند لباس‌های زمستانی شما را شیک تر کند.

مطالب مرتبط:

1- انواع مختلف کت زنانه

2- 8 مدل کت زنانه کلاسیک که به روز شده اند

3- راهنمای خرید ژاکت بافتنی زنانه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :