توصیه‌های استایل برای خانم‌های خوش لباس

8 فوریه 2017 ساعت 14:18

توسط مهفام میرزایی

توصیه‌های استایل برای خانم‌های خوش لباس

فصل ها می‌آیند و می‌روند و ترندها و مدل‌های جدید لباس کهنه و فراموش می‌شوند اما چیزی که هرگز تغییر نمی‌کند استایل زیبا است یا همان طور که رالف لورن طراح افسانه‌ای آمریکایی می‌گوید فشن می‌میرد اما استایل ماندگار است. استایل یعنی سلیقه زیبا و هنر ترکیب و پوشیدن درست لباس‌ها که با رعایت چند اصل ساده به اضافه خوش سلیقگی و زیباپسندی به وجود می‌آید. توصیه‌های استایل برای خانم‌های خوش لباس را در این مطلب بخوانید.

کفش پاشنه بلند

یک استایل ساده را یک بار با کفش تخت و یا بار با کفش پاشنه بلند بپوشید و در هر دو حالت از خود عکس بگیرید تا تاثیر و تفاوتی را که این کفش‌ها در استایل و شیک پوشی شما به وجود می‌آورد با چشم ببینید. مزیت این کفش‌ها تنها بلندتر نشان دادن قد نیست بلکه ترکیب اندام را جذاب‌تر و همه لباس‌ها را شیک‌تر نشان می‌دهند.

توصیه‌های استایل برای خانم‌های خوش لباس

متفاوت بودن

پیروی بی‌چون و چرا از لباس‌های عموم مردم شما را تا سطح معمولی‌ترین افراد پایین می‌آورد. اگر ارزشی بیش از این برای خود قائل هستید پس باید متفاوت باشید و راه درست متفاوت بودن از نوع خوب آن را پیدا کنید که این تفاوت شما را به سمت پیدا کردن استایل شخصی شما راهنمایی خواهد کرد.

توصیه‌های استایل برای خانم‌های خوش لباس

سرمایه گذاری درست

قبلا گفته‌ایم که نباید پول زیادی صرف خرید لباس کنید اما این اصل درباره برخی لباس‌ها صدق نمی‌کند. لباس‌های اساسی که به تعداد کم به آن‌ها نیاز دارید اما به دفعات مکرر از آن‌ها استفاده می‌کنید ارزش این را دارند که قیمت بالایی بابت آن‌ها پرداخته شود تا دوام و کیفیت قابل قبولی داشته باشند.

وقار و اعتماد به نفس بهترین اکسسوری

ارزنده‌ترین زینت هر زن وقار و شخصیت اوست. تا زمانی که به آن چه که انتخاب کرده‌اید و آن چه که هستید اطمینان نداشته باشید و ارزش خودتان را درک نکنید هیچ لباسی نمی‌تواند شما را زیبا و شیک پوش نشان دهد.

مطالب مرتبط:

1- استایل شخصی چیست؟

2- توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

3- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است