توصیه‌های استایل برای خانم‌های خوش لباس

فصل ها می‌آیند و می‌روند و ترندها و مدل‌های جدید لباس کهنه و فراموش می‌شوند اما چیزی که هرگز تغییر نمی‌کند استایل زیبا است یا همان طور که رالف لورن طراح افسانه‌ای آمریکایی می‌گوید فشن می‌میرد اما استایل ماندگار است. استایل یعنی سلیقه زیبا و هنر ترکیب و پوشیدن درست لباس‌ها که با رعایت چند اصل ساده به اضافه خوش سلیقگی و زیباپسندی به وجود می‌آید. توصیه‌های استایل برای خانم‌های خوش لباس را در این مطلب بخوانید.

ad banner

کفش پاشنه بلند

یک استایل ساده را یک بار با کفش تخت و یا بار با کفش پاشنه بلند بپوشید و در هر دو حالت از خود عکس بگیرید تا تاثیر و تفاوتی را که این کفش‌ها در استایل و شیک پوشی شما به وجود می‌آورد با چشم ببینید. مزیت این کفش‌ها تنها بلندتر نشان دادن قد نیست بلکه ترکیب اندام را جذاب‌تر و همه لباس‌ها را شیک‌تر نشان می‌دهند.

توصیه‌های استایل برای خانم‌های خوش لباس

متفاوت بودن

پیروی بی‌چون و چرا از لباس‌های عموم مردم شما را تا سطح معمولی‌ترین افراد پایین می‌آورد. اگر ارزشی بیش از این برای خود قائل هستید پس باید متفاوت باشید و راه درست متفاوت بودن از نوع خوب آن را پیدا کنید که این تفاوت شما را به سمت پیدا کردن استایل شخصی شما راهنمایی خواهد کرد.

توصیه‌های استایل برای خانم‌های خوش لباس

سرمایه گذاری درست

قبلا گفته‌ایم که نباید پول زیادی صرف خرید لباس کنید اما این اصل درباره برخی لباس‌ها صدق نمی‌کند. لباس‌های اساسی که به تعداد کم به آن‌ها نیاز دارید اما به دفعات مکرر از آن‌ها استفاده می‌کنید ارزش این را دارند که قیمت بالایی بابت آن‌ها پرداخته شود تا دوام و کیفیت قابل قبولی داشته باشند.

وقار و اعتماد به نفس بهترین اکسسوری

ارزنده‌ترین زینت هر زن وقار و شخصیت اوست. تا زمانی که به آن چه که انتخاب کرده‌اید و آن چه که هستید اطمینان نداشته باشید و ارزش خودتان را درک نکنید هیچ لباسی نمی‌تواند شما را زیبا و شیک پوش نشان دهد.

مطالب مرتبط:

1- استایل شخصی چیست؟

2- توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

3- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

 

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :