بهراد در
0

چگونه از دید خانم ها خوش تیپ تر به نظر برسیم؟

چگونه از دید خانم ها خوش تیپ تر به نظر برسیم؟

ظاهر به قدری مهمه که ما حتی برداشت اول (و گاه آخر) خودمون رو از لباس افراد انجام میدیم. به قول نادیای 25 ساله” از اونجا که لباس 95 درصد سطح افراد رو پوشانده، پس عجیب نیست که اولین برداشت هم با همون شروع بشه”. با اینکه برخی اوقات این موضوع بد تلقی میشه ولی میشه از همین برداشت اول به سود خودتون استفاده کنید اگر بدونید که “چگونه از دید خانم ها خوش تیپ تر به نظر برسیم؟”. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا به بررسی این موارد بپردازیم.

1- کفش

بسیاری از زنانی که مصاحبه شدند، به کفش آقایان اهمیت زیادی می دهند. ناتالی مارتین، طراح مد 35 ساله، گقت “مرد ها فکر می کنند که ما متوجه کفش هایشان نمی شویم ولی میشه گفت جز اولین چیز هاست که زن ها به آن نگاه می کنند”.

صندل نپوشید

ناتالی و مبسل هالواجی، آشپز و صاحب رستوران، گفتند که پوشیدن صندل یجورایی مرد ها رو شلخته نشون میده.

چگونه از دید خانم ها خوش تیپ تر به نظر برسیم؟

2- بد سلیقگی در انتخاب تی شرت

خیلی از خانم ها عقیده دارند که تی شرت ها با نقش های گرافیکی میتونه جالب باشه و موضوع جالبی برای شروع صجبت بشه ولی اگه تو انتخاب طرح بد سلیقگی به خرج بدید همشون فرار می کنند.

ساوانا اسکات 23 ساله که طراح مد هست گفت: “من به شخص از تی شرت گرافیکی خوشم میاد ولی اگه روی تی شرت عکس آزار دهنده و یا شعار توهین آمیز نوشته باشه به هیچ عنوان خوشحال نمیشم.”

3- قربانی مد شدن

یه گفته ی هست که میگه اگه زیاد دروغ بگید حتی خودتون هم باورتون میشه. مطمئنا این موضوع درباره مد و لباس صادق نیست چون همه خانم ها متوجه می شوند که این استایل اصلی شما نیست و یک استایل دروغین هستش.

احتمالا برای شما هم پیش اومده که از یک مدل لباس که تن کسی دیدید خوشتون بیاد و بخواهید امتحان کنید ولی اگه این امتحان کردن ها ادامه پید کنه و شما نتونید یک چارچوب خاص برای پوشش خودتون درست کنید، اون زمان هست که به شما قربانیان مد میگن.

به گفته ناتالی و اسکات خیلی راحت میشه فهمید که شخصی برای خوب جلوه کردن جلوی دیگران لباس پوشیده یا اینکه برای راحتی خودشه. برای اینکه اینطور جلوه نکنید که دارید تقلا می کنید بهتر یک مدل خاص را برای خودتون انتخاب کنید.

داشت یادم میرفت، خانم ها وقتی مردی برای راحتی خودش لباس می پوشه احساس بهتری پیدا می کنند.

4- مثل همیشه، اندازه بودن لباس

خیلی از ما وقتی لباسی رو از مغازه می خریم احساس می کنیم که کاملا برامون متناسبه ولی همیشه اینطور نیست و هیچ چیز هم بدتر از لباسی نیست که تو تن آدم خوب نشینه، حالا می خواد شلوار جین باشه یا یک سویشرت و یا کت و شلوار.

به گفته ناتالی: “وقتی کت و شلوار برای کسی بزرگ باشه راحت میشه از روی شانه ها متوجه شد و جوری فرد رو نشون میده که انگار می خواسته بزرگ تر از حد خودش باشه که خیلی شلختگی هست.”

مطالب مشابه:

1- اصول لباس پوشیدن آقایان در جلسات رسمی

2- هفت گناه اصلی در استایل آقایان

3- چگونه از دید آقایان خوش تیپ تر به نظر برسیم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :