نشانه‌هایی برای خرید لباس مردانه جدید

0

روزمرگی‌های این دنیا باعث می‌شود که نتوانیم آن طور که باید به تیپ خودمان فکر کنیم و تمرکزمان را روی خوش‌تیپ بودن بگذاریم. اکثر مواقع بی آنکه بدانیم پیراهنی را چند روز بر تن می‌کنیم و یا حواسمان نیست که دو ماه است که یک شلوار جین را مداوم می‌پوشیم. نشانه‌هایی برای خرید لباس مردانه جدید را در این مقاله بخوانید. 

۱- کیف پول کهنه دارید!

آیا برایتان اتفاق افتاده است که موقع حساب کردن در کافه یا فروشگاه تلاش کنید تا کیف پولتان از دید دیگران مخفی کنید؟ دلیلش این است که کیف پولتان پاره شده و یا رنگ و روی آن رفته است. این موقع بهترین و مناسب‌ترین زمان برای تعویض کیف پول شماست. درنگ نکنید.

۲- بوت ندارید

منظور ما این نیست که فقط کتانی بپوشید یا فقط از کفش‌های کلاسیک استفاده کنید. شما باید در جا کفشی خود، همه نوع کفشی داشته باشید و برای انتخاب بوت هم ما بوت‌های چلسی از چرم جیر توصیه می‌کنیم.

نشانه‌هایی برای خرید لباس مردانه جدید

۳- بوت دارید ولی خیلی قدیمی شده‌اند 

قدیمی شدن و خاک خوردگی بوت‌ها به سادگی قابل مشاهده است و این موضوع می‌تواند برای شما که چند سالی است از بوت استفاده کرده‌اید و حس می‌کنید هنوز هم برایتان مناسب است دردآور باشد. نگران نباشید. قرار نیست همیشه برای ارتقای تیپ‌تان لباس نو بخرید. شما می‌توانید به سادگی با یک پارچه نرم و ترکیب آب گرم و سرکه آن را مانند روز اولش کنید و پولی که برای تعویض آن کنار گذاشته بودید را صرف خرید ژاکت یا بافت کنید.

۴- شلوار جین شما زیادی گشاد است 

بعضی وقت‌ها به دلیل اقتضای زمانه مجبور به تعویض هستیم. دیگر دوره زمانه لباس‌های گشاد گذشته است و وقت آن رسیده که به سراغ شلوارهای جین تنگ بروید.

۵- یک دست کت و شلوار مشکی بیشتر ندارید و آن را هم برای عروس ها و مراسم عزاداری می‌پوشید

شاید تیپ محل کارتان غیررسمی باشد و نیازی به پوشیدن کت و شلوار نداشته باشید و با خود فکر کنید که هیچ وقت نیاز پیدا نخواهید کرد ولی برای دل خودتان هم که شده یک دست کت و شلوار طوسی بخرید و سعی کنید در مراسم مختلف آن را به تن کنید. تنوع برای تیپ شما نیاز است.

نشانه‌هایی برای خرید لباس مردانه جدید

۶- سویشرت شما به قدری گشاد شده است که روی تن شما زار می‌زند

سویشرت و بافت زود حالت خودشان را از دست می‌دهند. به خصوص بافت‌های درشت تنها یک الی دو سال برای شما می‌مانند و خواه ناخواه مجبور به تعویض آن‌ها هستید. پس به بافت‌های پاییزه و زمستانه خودتان نگاه دیگری بیاندازید.

۷- به تیپ دیگران غبطه می‌خورید

مسلما حسودی کردن به تیپ جدید آشنایان و دوستانتان می‌تواند علامتی برای ارتقای تیپ‌تان باشد.

۸- دیگران کم کم به شما تذکر می‌دهند که فلان لباس را خیلی وقت است می‌پوشید

اگر حس کردید اطرافیان از تیپ شما زیاد حرف می زنند و منظورشان را متوجه نمی‌شوید و نمی‌دانید تعریف می‌کنند یا تیپ شما را سرزنش! بهتر است به فکر خرید لباس نو باشید.

نشانه‌هایی برای خرید لباس مردانه جدید

۹- جوراب‌های شما سوراخ شده‌اند

جوراب‌هایتان سوراخ شده‌اند و ممکن است موجب آبرو ریزی شما شوند. بهتر است یک جفت جوراب پشمی تهیه کنید تا در زمستان‌ها علاوه بر گرم کردن شما تیپ شما را نیز بهتر نشان دهد.

مطالب مرتبط: 

۱- دیوید گندی سوپر مدل انگلیسی از خودش می‌گوید

۲- پاییز امسال با این لباس‌ها خوشتیپ باشید

۳- چه پیراهن هایی را می‌توان روی شلوار انداخت؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :