نگاهی به برند Truly Zac Posen

ساخت یک لباس عروس زیبا و استثنایی که در فروشگاه های معتبر جهانی قابل عرضه باشد یک کار تیمی خلاقانه و تمرکز به جزئیات بسیار ریز و دقیق را می طلبد. زک پوزن طراح جوان آمریکایی از طراحان خلاقی است که با الهام از لباس های معمولی مجموعه های آماده پوشیدن خود به این امر دست یافته است و به محبوبیت بزرگی در بین سلبریتی ها دست پیدا کرده است. چه خودتان یک عروس باشید و چه صرفا عاشق مد، متوجه خواهید شد که یک چیز خاص و جادویی درباره لباس های طراحی شده توسط زک پوزن وجود دارد. در این مطلب  نگاهی به برند Truly Zac Posen می اندازیم و به معرفی طراح و آتلیه طراحی و دوخت وی می پردازیم.

نگاهی به برند True Zac Posen

زندگی نامه
زک پوزن Zac Posen در اکتبر ۱۹۸۰ در نیویورک در خانواده ای یهودی و ثروتمند به دنیا آمد. از کودکی عاشق مد بود و گاهی کلاه یهودی پدربزرگش را می دزدید تا برای عروسک هایش لباس بدوزد. در ۱۶ سالگی به کالج فشن پارسونز رفت و سپس در کالج طراحی و هنر سنت مارتین در گرایش لباس زنانه ادامه تحصیل داد سپس در دانشگاه هنر لندن پذیرفته شد. در سال ۲۰۰۰ با طراحی لباسی برای نائومی کمپل مدل معروف، شهرت جهانی یافت و پس از آن برای سلبریتی ها و برندهای مطرح دیگری نیز کار کرد تا این که در سال ۲۰۱۴ با کمپانی لباس عروس دیویدز شراکتی را منعقد کرد و یک خط تولید لباس عروس با قیمت نسبتا متوسط را راه اندازی کرد.

آتلیه طراحی
سیلوئت لباس عروس اولین گام در فرآیند طراحی است. لباس عروس هر نوعی که باشد طرح اولیه آن روی کاغذ پیاده شده سپس با مولاژ روی پارچه الگوسازی می شود.

نگاهی به برند True Zac Posen

سپس الگوها روی کاغذ الگو پیاده می شوند. و دوباره روی مانکن ها چک می شوند تا اشتباهی رخ نداده باشد. و تصور درست تری از لباس نهایی داشته باشند.

-1797796-1465405993.640x0c

وقتی الگوها نهایی شد پارچه مورد نظر انتخاب می شود. بعد از انتخاب پارچه برش و دوخت اولیه صورت می گیرد.

نگاهی به برند True Zac Posen

سنگ دوزی، توردوزی و سایر جزئیات در این مرحله تعیین می شوند و پس از آن انجام می گیرند که مرحله نهایی در دوخت یک لباس عروس بسیار زیبا است.

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

مطالب مرتبط

۱- راهنمای خرید لباس عروس قسمت اول

۲- انتخاب لباس عروس با توجه به فرم بدن

۳- انواع یقه لباس عروس و اصول انتخاب آن

۴- آشنایی با برند ریم آکرا طراح لباس عروس لبنانی

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :