نکاتی که برای خرید سشوار مسافرتی باید بدانید + پیشنهاد خرید

در حال تهیه چک لیست برای مسافرتی که قرار است در چند روز آینده بروید هستید؟ نمی‌دانید چگونه برای سشوار در میان سایر لوازم و لباس‌ها جا باز کنید؟ نگران نباشید تنها چیزی که شما نیاز دارید یک سشوار مسافرتی سبک و کوچک است. در این مطلب به شما خواهیم گفت سشوار مسافرتی خوب چه ویژگی‌هایی دارد و چند مدل سشوار مسافرتی به شما معرفی خواهیم کرد.

 

نکاتی که برای خرید سشوار مسافرتی باید بدانید

توان سشوار مسافرتی

توان و قدرت سشوار عامل مهمی است که هنگام خرید باید حتما به آن توجه کنید. اعدادی که به وات روی دستگاه درج شده است میزان حرارت و قدرت سشوار را مشخص می‌کند. اکثر سشوارهای حرفه‌ای که توانی در حدود ۱۹۰۰ تا ۲۴۰۰ وات دارند. این سشوارها موها را سریع خشک می‌کنند و نیاز نیست مدت زمان زیادی موها در معرض باد گرم سشوار قرار بگیرند. با این وجود این سشوارها به دلیل داشتن دمای بالا می‌توانند به موهای شما آسیب برسانند. دیگر سشوارهایی که قدرتی در حدود ۱۲۰۰ تا ۱۸۰۰ وات دارند برای افرادی که موهای معمولی دارند مناسب هستند ولی شاید برای کسانی که موهای پرپشت و ضخیم دارند کارایی خوبی نداشته باشند.

نکاتی که برای خرید سشوار مسافرتی باید بدانید

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

وزن سشوار مسافرتی

از آنجایی که شما یک سشوار مخصوص مسافرت قرار است انتخاب کنید، وزن عامل مهمی برای تصمیم‌گیری در این مورد است. سعی کنید سشواری انتخاب کنید که وزن کمی داشته باشد تا در حمل و نقل آن مشکل زیادی نداشته باشید. یک سشوار مسافرتی ایده‌آل باید وزنی در حدود ۴۰۰ الی ۵۰۰ گرم داشته باشد.

 

سایز سشوار مسافرتی

سعی کنید سشواری انتخاب کنید که کم حجم و دسته قابل خم شدن داشته باشد تا در هنگام بستن چمدان سفر دچار مشکل نشوید.

سایز سشوار مسافرتی

اتصالات سشوار مسافرتی

اکثر سشوارها با اتصالات و تجهیزاتی عرضه می‌شوند که می‌توانند برای شما کاربردی باشند. این اتصالات شامل سری متمرکز کننده و دیفیوزر هستند. سری متمرکز کننده جریان هوا را متمرکز و دقیق می‌کند و برای داشتن موهایی فوق العاده صاف بدون نیاز به اتو مو، به شما کمک خواهد کرد. برخلاف سری متمرکز کننده، دیفیوزر سشوار جریان هوا را پخش می‌کند و باعث می‌شود موهای شما به آرامی خشک شوند.

 

 

گرمای قابل تنظیم

اگر حرارت سشوار مسافرتی شما قابل تنظیم باشد به راحتی می‌توانید درجه حرارت سشوار را مناسب جنس موهای خود قرار دهید. درجه حرارت‌های پایین برای موهای معمولی و خشک مناسب هستند و درجه حرارت بالا برای موهای پرپشت و ضخیم.

گرمای قابل تنظیم

مطالب مرتبط:

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شما

سارا کشفی در تاریخ 24 مارس 2019

واقعا نکات مهمی رو در مورد سشوار مسافرتی گفتید به خصوص وزن
چون در سفر هوایی همه با سنگین بودن چمدان ها مواجه هستند.
مرسی از شما سمیرا جون
من واقعا قلم شما رو دوست دارمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :