ریبن، مشهورترین عینک آفتابی جهان

0

ریبن، مشهورترین عینک آفتابی جهان هستش که همیشه بهترین و قابل پوشیدن ترین عینک های آفتابی را ساخته. این کارخانه در طول سال ها تغییرات زیادی کرده و در نهایت ساخته های این شرکت به قدری گران قیمت و نایاب شده که فقط در مراسم فوق رسمی باید پوشید. البته اگه عینکی رو که ۴۰ تومن میشه خرید و روش نوشه ریبن، در نظر نگیریم. در نقطه مقابل، مدل ویفرر هست که اتفاقا مشهورترین عینک آفتابی جهان از همین مدل این کمپانی است. با چی بپوشم همراه باشید.

خیلی ساده میشه گفت اگه جان اف. کندی این عینک رو پسندیده بود، برای شما هم خیلی انتخاب خوبی هست. این کمپانی در سال ۱۹۵۲ تاسیس شده و در طی سال های فعالیت اون بارها و بارها توسط دیگر شرکت ها مورد تقلید قرار گرفته است. از سال ۱۹۹۹ هم این قسمت از برند توسط شرکت ایتالیایی خریداری شد و عینکی که زمانی توسط شرکت آمریکایی ریبن ساخته می شد، الان در چین تولید داره. البته نه اون عنک های بی ارزش و تقلبی.

ریبن، مشهورترین عینک آفتابی جهان

البته این شرکت بیشتر بخاطر طرفدارای مشهورش هره ستش و از این بین می شه به افرادی مثل مایکل جکسون، بیلی جوئل، الویس کاسلو، جک نیکسون و جن اف. کندی اشاره کرد. این عینک در فیل های مشهوری مثل Miami Viceand و Breakfast Club هم حضور پر رنگی داشته. یادتون باشه که افرادی که با کلاس هستند، فقط چیز های کهنه رو نمی پوشند، اونها به دنبل طرح های تازه و نو می رن تا تو یک جمع از همه سرتر باشند و بهتر شما هم همین راه رو در پیش بگیرید.

ریبن، مشهورترین عینک آفتابی جهان

مطالب مرتبط:

۱- راهنمای انتخاب عینک مردانه

۲- نکات اساسی در استفاده از عینک آفتابی

۳- خوشتیپ ها تابستون امسال از چه عینکی استفاده می کنند؟

۴- آشنایی با برند ریم آکرا طراح لباس عروس لبنانی

بهراد
نویسنده: بهراد
بهراد هستم یه هوادار مد و فشن. بیشتر در مورد استایل آقایون می نویسم و مهندس مکانیکم.


دیدگاه شما

شهریار در تاریخ 21 آگوست 2017

کندی فقط از پرسول استفاده می کرد عینکی هم که در عکس دیده می شود پرسولهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :