انتخاب بهترین ریش متناسب با صورت شما

امروزه ریش و مدل آن بیشتر از گذشته اهمیت یافته است و یکی از شاخص های خوشتیپ بودن میان آقایان محسوب می شود. اما انتخاب یک مدل ریش مناسب خیلی مهم است. اگر رشد موی شما را طبیعی فرض کنیم فاکتورهای دیگری هم هستند که در انتخاب ریش تاثیر دارند، انتخاب بهترین ریش متناسب با صورت شما. 

ad banner

1- صورت مربعی و زاویه دار

انتخاب بهترین ریش متناسب با صورت شما

اگر این مدل صورت را دارید با ته ریش و یا ریش های ناهموار شروع کنید. مناسب ترین گزینه برای بیزینس من های مدرن و امروزی است. مدلی بین ته ریش و ریش کامل را ریش محو می نامند. برای داشتن آن ابتدا یک تراشیدن کلی به ریشتان بدهید (از شماره ی ۳ ریش تراش استفاده کنید). با این شماره زیر گردن را تمیز کنید و سپس شماره را روی ۱ قرار دهید و از چانه شروع کنید و به فاصله ی ۵ سانت بالاتر را بتراشید. سپس شماره ی ریش تراش را روی ۲ قرار دهید و یقیه ی قسمت هارا بتراشید.

2- صورت گرد

انتخاب بهترین ریش متناسب با صورت شما

برای این صورت ها کم کردن ریش در قسمت های لپ ها تا نزدیکی خط بالای سبیلتان پیشنهاد می شود. از یک ریش تراش الکتریکی با دقت بالا استفاده کنید و مرزها را خط بیندازید. و با اینکار به صورتتان زاویه داده اید.

3- صورت کشیده (بیضی شکل)

انتخاب بهترین ریش متناسب با صورت شما

برای شما ریش کم در نزدیکی چانه هایتان پیشنهاد می شود که می تواند صورتتان را از کشیده بودن در آورده و جمع تر نشان دهد. سعی کنید ریش روی لپتان را ضخیم تر نگاه دارید.

مدل ریش شلخته هم به شما خیلی می آید. فقط بر خلاف اسمش برای داشتن این مدل باید هر روز خودتان را در آینه ببینید و آن را مرتب کنید.

4- صورت قلبی شکل

انتخاب بهترین ریش متناسب با صورت شما

صورت های قلبی شکل بهترین گزینه ی روی میزشان می تواند مدل ریش بزی باشد. هر مدل دیگری را امتحان می کنید مرزها را تیز نگاه دارید. این کار را با ریش تراش های با دقت بالای الکتریکی انجام دهید.

مطالب مرتبط:

1- ۵ راه موثر بلند کردن ریش

2- چرا برخی آقایان ریش تیره و موی قرمز رنگ دارند؟

3- چه مدل ریشی به من میاد؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 23 مارس 2017

به نظرم این مقاله خیلی کامل تر هستش. بچه ها اینو بخونید
https://chibepoosham.com/beard-types-for-men/ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :