محمد رضا اهوارکی در
0

هرگز با کت و شلوار کوله پشتی نپوشید!

هرگز با کت و شلوار کوله پشتی نپوشید!

هرگز با کت و شلوار کوله پشتی نپوشید! یکی از اشتباهاتی که زیاد تکرار نمی شود اما یک بار انجام آن هم می تواند به دیدگاه دیگران از تیپ شما صدمه بزند همین پوشیدن کوله به همراه کت و شلوار است. تاکید موکد ما در چی بپوشم همین بوده است و در این مقاله نیز می خواهیم از مضرات آن بگوییم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

حفظ کردن تیپی حرفه ای

آرایش و مرتب بودن موها، انتخاب کت و شلوار و در کل زیبایی و تیپی مناسب همه و همه نشان دهنده ی تلاش یک مرد برای خوشتیپ بودن و خوشتیپ شناخته شدن است. علاوه بر اینکه شما تلاش بسیار زیادی در جهت داشتن تیپی مناسب می کنید نگاه داشتن آن و حفظ شخصیت و تیپتان در نظر مخاطبین تان نیز مهم است. به راحتی با چند اشتباه کوچک می توانید این نظر را در آن ها نسبت به خودتان مخدوش کنید.

هرگز با کت و شلوار کوله پشتی نپوشید!

چرا کوله تیپ حرفه ای را از بین می برد

کوله مخصوص دو قشر افراد مختلف است. کودکان دبستانی و کوهنوردان. هیچ کدام از این دو دسته در اداره جات یافت نمی شوند. از این رو پوشیدن آن اصلا به جا نیست. کوله ها همچنین خطوط کت را نیز خراب می کنند و دسته های کوله روی یقه ی کت هم عامل دیگری در خراب شدن ظاهر زیبای آن است که برای انتخابش زحمت کشیده اید.

کوله به لباس های شما آسیب می زند

فشار دسته های کوله روی لباس های شما بعد از مدتی موجب خراب شدن آن می شود. مخصوصا اگر فردی برای خرید کت و شلواری مناسب سرمایه گذاری کرده و هزینه ی زیادی را وقف آن کرده است این کار برایش زیان مالی نیز به همراه خواهد داشت. هیچ استثنايی هم در کوله ها وجود ندارد. منظور ما همه ی کوله هایی است که روی دوشتان می اندازید و با هر قدمی که بر می دارید به لباس هایتان آسیب وارد می کنند.

هرگز با کت و شلوار کوله پشتی نپوشید!

راه جایگزین چیست؟

آقایان باید از کیف های اسناد یا اداری استفاده کنند که نسخه ی بزرگ شده ی همان کوله های دوران بچگی است. این مدل ها هیچوقت قدیمی نمی شوند و در همه ی رنگ ها و طرح ها و مدل ها وجود دارند. کیف های باریک برای اسناد و مدارک و کیف های بزرگ تر برای لپ تاپ و تبلت نیز وجود دارد.

قرار هم نیست که هزینه ی زیادی برای آن ها بپردازید. خرید یک کیف اسناد دست دوم نیز اشکالی ندارد ولی قیمت کیف های نو نیز زیاد بالا نیست.

هرگز با کت و شلوار کوله پشتی نپوشید!

چگونه از کیف های اداری برای ارتقای تیپمان استفاده کنیم؟

خطوط کیفی که انتخاب می کنید باید با خطوط کت شلوارتان همرنگ باشد و طرح های روی چرم آن باید حتی الامکان کم باشند. بعد از اینکه یک کیف اداری زیبا انتخاب کردید برای ارتقای تصویر خودتان در ذهن افرادی که با شما در ارتباطند کارهای زیر را انجام دهید:

  • کیف های چرم هم مانند همه ی آیتم های چرم دیگر باید با کفشتان ست شوند. مثلا کیف چرم مشکی با کفش چرم مشکی، قهوه ای با قهوه ای و به همین صورت.
  • تا می توانید ساده انتخاب کنید. مطمئنا شما هزینه ی زیادی برای انتخاب یک کیف پوست مار نخواهید کرد. چرا که کیف اداری آقایان به مرور زمان قرار است خراب شود. شما آن را روی زمین می گذارید، می افتد، شاید کثیف شود و خیلی اتفاقات دیگر که نشان دهنده ی این است که ارزش ندارد هزینه ی زیادی برایش خرج کنید. هرچه چرم ضخیم تر باشد بهتر است پس چرم لطیف پوست گوساله را استفاده نکنید. چرم گاو بهترین گزینه است.
  • مدل های ساده انتخاب کنید. کیف شما صرفا یک اکسسوری است و نباید جلب توجه کند. کیف های بدون جیب های بزرگ، بدون حلقه و خیلی موارد تزیینی دیگر انتخاب کنید.

در آخر هرگاه دوستی را دیدید که با کت و شلوار کوله پشتی استفاده میکنه به وی متذکر بشید که هرگز با کت و شلوار کوله پشتی نپوشید! شاید افاقه کرد.

مطالب مرتبط:

1- ۳ اشتباه رایج در انتخاب لباس ساقدوش عروس

2- اشتباهات رایج در خرید پیراهن مردانه

3- اشتباهات رایج پوشیدن لباس زیر مردانه

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

سجاد در تاریخ 25 مارس 2018

والا من هر جا گشتم یدونه کیف اداری ساده ندیدم،اصلا درک نمیکنم طراحان این کیفا این خط و نقش ها رو به چه دلیل اینقدر زیاد میکننارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :