محمد رضا اهوارکی در
0

۱۴ نکته برای داشتن تیپی منحصر به فرد

۱۴ نکته برای داشتن تیپی منحصر به فرد

خوش تیپ بودن اصلا اتفاقی نیست! شاید این جمله کوتاه رو چندین و چند بار از ما شنیده باشید برای اینکه بتونید در افکار افراد نفود کنید ابتدا باید به ظاهرتان برسید. با ما همراه باشید تا ۱۴ نکته برای داشتن تیپی منحصر به فرد را برایتان معرفی کنیم. 

۱- سایز لباس مهم است

همیشه در چی بپوشم این نکته را گوشزد کرده ایم که مهمترین و اولین اولویت شما باید سایز لباس ها باشد. پوشاکی که اندازه ی شما نیستند هرچقدر هم که زیبا باشند به چشم نمی آیند.

۲- ساده بپوشید

شبیه تازه به دوران رسیده ها نباشید که تازه فشن و مد را کشف کرده اند. امروزه مدل های ساده و شیک مد هستند و اصلا نباید در زمینه ی انتخاب آن ها زیاده روی شود.

۱۴ نکته برای داشتن تیپی منحصر به فرد

۳- به معنی کلمه ی غیررسمی باز هم فکر کنید

همیشه ریلکس بودن و تیپ باحال و غیررسمی داشتن به معنی کتانی و تی شرت نیست. شما می توانید در عین کلاسیک بودن و رسمی بودن ایتم های غیررسمی انتخاب کنید.

۴- به دنبال ظاهری موجه باشید

اگر پلوشرت می پوشید شلوار غیررسمی و یا جین بپوشید، هرگز شلوار پارچه ای با آن به تن نکنید. همین قضیه برای پیراهن نیز صدق می کند، هیچ گاه نباید با شلوار غیررسمی پوشیده شود.

۵- تنها به خرید نروید 

همیشه داشتن یک هم نظر و همراه در خریدها به شما اعتماد به نفس و انگیزه برای انتخاب آیتم های ریسک پذیر می دهد.

۶- ریسک کنید

گاهی برای خرید برخی آیتم ها یا برخی رنگ ها باید ریسک کرد. قدرت این ریسک را داشته باشید و نتیجتا تیپ شما منحصر به فرد خواهد بود.

۷- اهمیت جزیيات تیپتان را نادیده نگیرید

همیشه به جزییات توجه کنید. اکسسوری هایی مثل کمربند، گره کراوات و اینگونه موارد نیاز به چک شدن قبل از خروج از خانه دارند.

۱۴ نکته برای داشتن تیپی منحصر به فرد

۸- یک جفت کفش خوب بخرید

اولین آیتمی که خانم ها به آن توجه می کنند کفش های شما هستند. برای شناختن یک مرد باید ابتدا به کفش های او توجه کرد. پس سعی کنید کفش هایی با مدل مناسب و کمی گران ولی با ارزش بخرید.

۹- تی شرت های با طرح ها و لوگوهای بزرگ نخرید

۱۰- خیلی درگیر یک مدل خاص نشوید

به خاطر اینکه یک آیتم الان مد است آن را نخرید. به دنبال این باشید که ببینید چه چیزی را دوست دارید و چه مدل هایی بیشتر به شما می آیند. پایه های تیپتان را کلاسیک انتخاب کنید.

۱۱- دنبال یک برند خاص نگردید

این که با هدف خرید از یک برند خاص به خرید بروید زیاد کار جالبی نیست. سعی کنید ذهنتان را آزاد کنید و همه ی موارد را ببینید.

۱۴ نکته برای داشتن تیپی منحصر به فرد

۱۲- شورت هرجه باشد شورت است

۱۳- ریش بلند کنید 

۱۴- به دنبال آیتم های جدیدتر باشید

پیگیر این باشید که ببینید چه مواردی جدید هستند و آخرین محصولات برند ها و کمپانی های مختلف چیست. اینگونه در خرید انتخاب های شما راحت تر می شوند.

مطالب مرتبط:

1- شخصیت شناسی مردان از روی لباس

2- برای کوهنوردی چی بپوشم؟

3- ۵ مدل کت و شلواری که به آن ها نیاز پیدا خواهید کرددیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :