مدل‌های جدید پالتوهای زنانه

0

مهم ترین لباس زنانه‌ای که در فصل سرما هر خانمی به آن نیاز خواهد داشت، پالتو است. هر ساله پالتوهای زنانه با طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی معرفی می‌شود. اگر به دنبال این هستید که جدیدترین مدل‌های پالتوی زمستانی زنانه را تهیه کنید و با مدل‌هایی که در بازارهای جهانی معرفی می‌شود آشنا شوید. این مقاله را از دست ندهید.
پالتو زنانه چهار خانه
اگر می‌خواهید شیک و به روز باشید یک پالتوی پشمی چهارخانه که ایده اصلی طراحان جهانی برای پالتوهای امسال است، پیشنهاد خوبی برای شماست. یک پالتوی چهارخانه که قد آن تا زانو باشد برای خانم‌هایی که شانه پهنی دارند بهترین انتخاب است چون اندام را ظریف‌تر و متعادل‌تر خواهد کرد.

مدل‌های جدید پالتوهای زنانه
پالتو تکه دوزی
این نوع از پالتوهای زنانه از دو یا چند تکه پارچه مختلف تهیه می‌شوند. پالتوهای تیکه دوزی شده بسیار شیک و متنوع هستند بنابراین هر خانمی با هر سلیقه ای می‌تواند پالتو تیکه دوزی شده مناسب سلیقه خود را پیدا کند.

مدل‌های جدید پالتوهای زنانه

مدل‌های جدید پالتوهای زنانه
پالتو کمردار
کمربند برای خانم‌های قد کوتاه یک عنصر کلیدی و نجات دهنده است به خصوص برای پالتوهای بلند و یقه باز که کمک می‌کند اندام کشیده تری داشته باشند. اما خانم‌های قد بلند و چاق نباید از کمربند در پالتو استفاد کنند.

مدل‌های جدید پالتوهای زنانه
پالتو گشاد روشن

مدل‌های جدید پالتوهای زنانه

مدل‌های جدید پالتوهای زنانه
پالتو ارتشی

کت ارتشی یکی از مواردی است که هر خانمی بدون توجه به سایز و سن می‌تواند در فصل پاییز بپوشد. این نوع از کت‌ها مدل‌های مختلفی دارد که می‌توانید بنا به سلیقه خود از آن‌ها استفاده کنید.

مدل‌های جدید پالتوهای زنانه

نکته: هنگام پرو پالتو، دست‌هایتان را چند بار به جلو بکشید و باز و بسته کنید، در صورتی که احساس کردید قسمت ساعد شما کشیده می‌شود شک نکنید انتخاب‌تان اشتباه است. آستین های پالتو باید طوری باشد که بتوانید در زیر آن لباس‌های آستین‌دار یا ضخیم بپوشید. قد آستین هم باید تا روی مچ دست شما بیاید که آستین لباس شما از زیر آن دیده نشود. حواستان باشد که به هنگام نشستن و برخاستن، قسمت دامنی پالتو نباید بالا برود و هیچ‌کشیدگی نباید در آن ناحیه ایجاد شود.

مطالب مرتبط:

1- انواع پرکاربرد پالتو زنانه

2- معرفی چند ست برای کت ارتشی

3- مانتو رسمی مناسب برای محیط کار و دانشگاه

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :