با رنگ بنفش بادمجانی چه رنگ‌هایی بپوشیم؟

رنگ بنفش بادمجانی از رنگ‌های محبوب میان خانم‌ها است به ویژه خانم‌هایی که عاشق رنگ بنفش هستند اما تن‌های روشن و تند آن را نمی‌توانند بپوشند در نتیجه تن‌های تیره تر را برای لباس‌های خود انتخاب می‌کنند. این رنگ زیبا می‌تواند انتخاب مناسبی برای لباس‌های مجلسی و بیشتر لباس‌های بیرون مثل مانتو، پالتو و اکسسوری‌ها باشد. اما ست کردن این رنگ با رنگ‌های دیگر مساله‌ای است که باید به آن توجه کرد. این مطلب را بخوانید تا بدانید با رنگ بادمجانی چه رنگ‌هایی بپوشیم؟

ad banner

هنگام انتخاب لباس‌های مجلسی بادمجانی، برای این که لباس شما جلوه بیشتری داشته باشد می توانید از اکسسوری‌ها و جواهراتی با رنگ‌های طلایی استفاده کنید که هماهنگی جالبی با رنگ بنفش تیره دارد چون طلایی و زرد و طیف‌های مختلف آن در نقطه مقابل رنگ بادمجانی قرار می‌گیرند و با آن تضاد دارند.

با رنگ بادمجانی چه رنگ‌هایی بپوشیم؟

لباس‌ها و اکسسوری‌هایی با طرح پلنگی نیز از جهت تضاد رنگی هماهنگی خوبی را رنگ بادمجانی دارند بنابراین می‌توانید لباس مجلسی بادمجانی خود را با بوت پلنگی استفاده کنید. برای آرایش مناسب با این لباس نیز تن‌های تیره بنفش و زرشکی برای سایه و رژ لب می‌تواند انتخاب مناسب و جذابی باشد که با همه رنگ پوست همخوانی دارد.

با رنگ بادمجانی چه رنگ‌هایی بپوشیم؟

گفتیم که در لباس‌های بیرون هم می‌توان از بنفش بادمجانی استفاده کرد. اما برای هماهنگی رنگی بهتر است به جای رنگ متضاد سراغ رنگ‌های هم خانواده بنفش برویم تا بیش از حد جلب توجه نکنیم. پوشیدن یک پالتوی صورتی با شلوار بادمجانی و کیف و شال بنفش می‌تواند ترکیب جالبی برای عاشقان بنفش ایجاد کند. رنگ‌های خنثی از جمله سفید هم ترکیب جذابی با رنگ بنفش بادمجانی خواهد داشت مثلا کیف سفید با مانتوی بادمجانی و شال بنفش.

با رنگ بادمجانی چه رنگ‌هایی بپوشیم؟

مطالب مرتبط:

1- اصول رنگ بندی لباس ها

2- ست کردن رنگ لباس

3- رنگ هایی که بعد از برنزه کردن باید بپوشید

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :