بهراد در
0

شش گجت پوشیدنی برای افرادی که از گجت ها متنفرند

شش گجت پوشیدنی برای افرادی که از گجت ها متنفرند

این دنبالگر های سلامتی ( fitness trackers ) اصلا مانند ساعت های کامپیوتری نیستند.از فیتبیت ها گرفته تا ساعت هوشمند اپل، خیلی از افراد با این دستگاه های کنترل سلامتی بر روی مچ خود این طرف و آن  طرف می روند. این گجت ها قدم های برداشته شده، کالری سوخته شده، پله های بالا رفته و تمامی اتفاقات درون گوشی های هوشمند ما را به ما اطلاع می دهند. ولی همه مردم یک صفحه کامپیوتری را روی مچ شان دوست ندارند. شش گجت پوشیدنی برای افرادی که از گجت ها متنفرند عنوان مقاله ای است که کارشناسان چی بپوشم آن را انتخاب نموده اند. 

6 – Fossil Q Dreamer

هفت گجت پوشیدنی برای افرادی که از گجت ها متنفرند
ساعت هوشمند فسیل

اگه فکر کردید که کمپانی فسیل ساعت هوشمند ندارد سخت در اشتباهید چرا که اطلاعیه سال 2015 این شرکت برای گرفتن شرکت میسفیت را ندیده اید. مچ بند 125$ همانند یک دنبالگر فعالیت عمل می کند ولی تنها چیزی که به آن مشابه نیست، همان هم نوع های پیشین خود است.

این گجت با اندروید وIOS  کاملا سازگار است و می تواند با مدیریت تماس ها و فیلتر کردن اطلاعیه های گوشی هوشمندتان تا حد زیادی خیال شما را درباره دنیای مجازی راحت کند.

5 – Mira Bracelet

Mira Bracelet

پیش از این مچ بند تقریبا داشتن گجت و مد روز بودن متناقض محسوب می شدند ولی حالا با هم کامل یکسو می شوند. قیمت پایه ای این گجت 169$ و از زیبایی خاصی برخوردار می باشد و همچنین با هر دو سیستم عامل اندروید و IOS  سازگار است.

4 – Hexoskin Smart Shirt

پیراهن هوشمند Hexoskin

چیزی که خیلی با آن مخالف هستند پوشیدن چیزی است که فعالیت شما را دنبال کند. برای مثال ساعت هوشمند ورزشی اپل یکی از این موارد بود. لباس هوشمند هگسو اسکین بدون اینکه سنسور های خود را درون بدنتان فرو کند، تمامی فعالیت های شما را دنبال می کند و می تواند اطلاعاتی درباره نحوه خواب و فعالیت و زندگی شما مثل ضربان قلب، نفس کشیدن و …. در اختیارتان بگذارد . قیمت این لباس 399$ می باشد.

3 – Misfit Ray

شش گجت پوشیدنی برای افرادی که از گجت ها متنفرند

آویز یا مچ بند؟!  تا زمانی که اطلاعات شما را برایتان جمع کند و زیبا باشد، چه اهمیتی دارد؟ این گجت را برای زیبایی آن می خواهید  نه بخاطر قیمت پایین 99 $ آن. با قابلیت شمارش گام و مسافت طی شد و قابلیت هایی مانند ضد آب بودن  و قابلیت اتصال با بلوتوث چیزی کم نخواهید داشت.

2 – Ditto

شش گجت پوشیدنی برای افرادی که از گجت ها متنفرند

وقتی حرف گجت های پوشیدنی به میان می آید هیچ چیز برای استایلتان بهتر از دیتو به شما کمک نمی کند و حتی می تواند درون جیب های کوچک جین و سایر البسه شما جا شود. هیچ سیم و کابل و دکمه ای ندارد و تنها یک کلیپس برای متصل شدن دارد. این گجت 39$ با هر دو سیستم عامل بخوبی سازگار است و چیزی در جمع کردن اطلاعات برایتان کم نمی گذارد.

1 – Withings Go

 

Withings Go

متوقف نمی شود و نخواهد شد، شاید این بهترین شعار برای این گجت محسوب شود. هرکاری انجام می دهید و هر کجا که باشید این گجت با اندازه یک سکه می تواند فعالیت  شما را دنبال کند. هیچ دکمه و سوئیچی ندارد و همه چیز را درون گوشی هوشمندتان بصورت زنده نشان می دهد. این گجت با قابلیت مقاومت در برابر آب تا 50 مترو قیمت 69.95$ خود دل خیلی از عاشقین مد را  برده است.

مطالب مرتبط:

1-    برند لوکس دنیای اکسسوری، Dupont

2-    معرفی رایج ترین اکسسوری‌های مردانه

3-    ده برند مشهور جواهراتدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :