سارا هنجنی در
0

راهنمای انتخاب دستبند مردانه

راهنمای انتخاب دستبند مردانه

آیا فکر می کنید استفاده از دستبند برای آقایان چیزی اشتباست؟ آیا فکر می کنید این اکسسوری برای جنتلمنی مثل شما مناسب نیست؟ راهنمای انتخاب دستبند مردانه عنوان مقاله است که در ادامه به ان اشاره خواهیم نمود با ما همراه باشید. 

دستبند چرم مردانه

1- دستبند چرم مردانه 

شاید اولین سوالی که بعد از دست کردن دستبند چرم به ذهن تان میرسه این باشه که شبیه به جوان های دبیرستانی نشم! خیالتون راحت باشه دستبندهای چرمی به شما کمک زیادی میکنه که مردانگی خود را بیش از قبل به رخ دیگران بکشید.

دستبند مردانه نخی

2- دستبند مردانه نخی

بستن یک دستبند مردانه نخی به دور دستانتون میتونه یک استیل خیلی زیبا بهتون بده. البته این مدل دستبند بیشتر برای مهمانی های دوستانه مناسب هست و خیلی ساده می تونید آن را با پوشت، کراوات و بند ساعت خود ست کنید.

دستبند مردانه مهره ای

3- دستبند مردانه مهره ای

تقریبا دو سالی میشه که این مدل دستبند مردانه مد شده و بسیاری از آقایون ازش استفاده می کنند. مهره های این دستبند از چوب، سنگ مرمر و … میتونه باشه و رسمی ترین دستبند مردانه به حساب میاد که خیلی راحت می تونید آن را با کت و شلوار هم استفاده کنید.

دستبند مردانه فلزی

4- دستبند مردانه فلزی

این مدل از دستبند این روزها خیلی مد روز نیست، البته این مساله خیلی بستگی به طرح و رنگ این مدل دستبندها داره. اگر قصد استفاده از دستبند در محل کارتان را دارید، ما به شما این مدل را پیشنهاد نمی کنیم!

مطالب مرتبط:

1- چگونه زیورآلات نقره ای را تمیز کنیم؟

2- 5 دلیل برای انتخاب زیورآلات نقره ای برای آقایان

3- 5 قانون استفاده از انگشتر و حلقه

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :