شش روش صاف کردن مو بدون استفاده از حرارت

اگر دنبال روش هایی برای مرتب و صاف کردن مو با کمترین آسیب هستید، در این مقاله راهنمایی بهترین متخصصان را در اختیارتان قرار می دهیم. تبدیل موهای فر به موهای صاف با مقدار زیادی مواد شیمیایی، خشک کن مو و اتو موهایی با حرارت زیاد انجام می گیرد اما در چند دهه قبل خانم ها موهایشان را بدون حرارت صاف می کردند، اگر می‌خواهید راز موهای صاف بدون حرارت را بدانید با ما همراه باشید.
 شامپو و نرم کننده مناسب
برای شروع کار استفاده از شامپو و مرطوب کننده خوب خیلی مهم است. سپس تا جایی که ممکن است رطوبت مو را بگیرید و از یک کرم مرطوب کننده  استفاده کنید. و با یک روغن یا سرم مو به پایان برسانید.

ad banner

شش روش صاف کردن مو بدون حرارت
استفاده از یک حوله فوق العاده جاذب
روش‌های صاف کردن مو بدون حرارت برای موهای معمولی یا کمی مواج بهتر جواب می دهد، اما با زمان طولانی تر می توان برای موهای خیلی خشک هم استفاده کرد. رطوبت اضافه موهایتان را با یک حوله جاذب بگیرید، این کار در شروع فرآیند خشک کردن مو به فر نشدن مو هنگام خشک شدن کمک می کند.
برس کشیدن مو تا خشک شدن کامل آن
برای موهای بلند و فر متوسط که صاف کردن آن ها راحت است، قبل از خشک شدن آن ها را مدام برس بکشید و به آرامی با دست بکشید تا خشک شود.
بستن مو روی سر
مدل موی مشهور ریکاردو روجاس می گوید: “من موهایم را با هوای سرد تا حدودی خشک می کنم و آن ها را با سنجاق و گیره دور سرم میبندم تا کاملا خشک شود، معمولا این کار را شب ها انجام می دهم و صبح موهایم کاملا صاف می شود”.
استفاده از محصولات مناسب
از سرم ها و ژل های مناسب برای صاف کردن مو استفاده کنید تا موهایی صاف، براق و زیبا داشته باشید.
تنظیم سشوار روی هوای سرد
توصیه ما، خشک کردن مو با  استفاده از سشوار هوای سرد و با کمک برس و انگشتان دست و بدون استفاده از هیچ محصول دیگری است،  بعد از خشک شدن کامل موها از یک محصول طبیعی (روغن نارگیل، بادام، زیتون و …)  برای صاف شدن و جلوگیری از فر شدن مو استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- چگونه موهای زیبا داشته باشیم؟

2- چگونه موی زیبا داشته باشیم؟

3- 5 دلیل اصلی ریزش مو در زنان

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :