محمد رضا اهوارکی در
0

از کجا بفهمیم شلوار جین اندازه ما نیست؟

از کجا بفهمیم شلوار جین اندازه ما نیست؟

شلوار جین را در پست های اخیر به عنوان یکی از پوشاکی که خرید آن به نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود برایتان نام برده ایم. دقت در خرید آن به معنی ذخیره کردن پول شما برای مدت طولانی است. جنس و کیفیت این شلوارها عمر و ماندگاری آن ها را تعیین می کند. از طرفی اندازه بودن شلوار جین هم مهم است. در این مقاله به 8 نکته کلیدی اشاره خواهیم کرد. امیدواریم در انتخاب شلوار جین اندازه بدنتان به این موارد دقت کنید.

۱- جیب ها سر جایشان نیستند 

قرار گرفتن جیب ها روی شلوار جین بهترین معیار برای فهمیدن سایز مناسب آن است. جیب ها باید دقیقا روی پر ترین قسمت باسن شما قرار بگیرند. در غیر این صورت شلوار جین شما بزرگ یا کوچک است.

از کجا بفهمیم شلوار جین اندازه ما نیست؟

۲- با آن ها راه رفتن شبیه راه رفتن در آب است

شلوار جین باید دقیقا تا روی قوزک پای شما باشد که روی کفش قرار بگیرد. به این ترتیب کفش شما و پاشنه ی آن به راحتی قابل مشاهده است.

۳- پاچه شلوار روی زمین کشیده می شود

اگر پاچه شلوار شما روی زمین کشیده می شود یا زیر پاشنه های کفش شما می ماند و خراب شده است بدانید این شلوار برای شما بلند است. شلوار جین اندازه دارای پاچه ای تا قوزک پای شماست.

از کجا بفهمیم شلوار جین اندازه ما نیست؟

۴- سخت بودن پوشیدن آن ها

اگر هر دفعه کلی زمان صرف پوشیدن یک شلوار جین تنگ می کنید مطمئن باشید سایز اشتباه انتخاب کرده اید. شلوار جین اندازه باید با کمی تلاش روی بدن شما قرار بگیرد.

از کجا بفهمیم شلوار جین اندازه ما نیست؟

۵- انگار در آن ها شنا می کنید

اگر شلوار جین شما به آسانی قابل پوشیدن و در آوردن است این جین نیز مناسب بدن شما نیست و بزرگتر از سایز شماست. شلوار جین اندازه بدنتان برای پوشیده شدن نیاز به کمی تلاش دارد.

از کجا بفهمیم شلوار جین اندازه ما نیست؟

۶- پاره شدن شلوار 

واضح ترین نشانه اندازه نبودن شلوار جین شما همین است. ایجاد پارگی ها یا نخ کش شدن های جزیی در جین های بسیار تنگ نشان از اندازه نبودن آن ها دارد.

۷- بدون کمربند نمی توانید آن ها را بپوشید

کمربند اکسسوری بسیار خوبی است اما فقط جنبه نمایشی دارد. شلوار جینی که برای درست قرار گرفتن روی بدن شما نیاز به کمربند داشته باشد مسلما اندازه ی شما نیست.

۸- زانو های بسیار گشاد

زانوی شما چالش برانگیزترین قسمت شلوار است. هم زیاد تحرک دارد و هم زیاد مورد توجه دیگران قرار می گیرد. اگر شلوار جین تنگ و چسبانی انتخاب کرده اید که زانوی آن گشاد است بدانید که جنس آن خوب نبوده یا اندازه بدن شما نبوده و کش آمده است.

مطالب مرتبط:

1- راه های ست کردن شلوار جین

2- اصول مراقبت از شلوار جین

3- چگونه از رنگ دادن شلوار جین جلوگیری کنیم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :