زیر پوش بپوشم یا نه؟

0

یکی از سوالاتی که مطمئن هستم برای خیلی از شما پیش میاد این هست که آیا در صنعت مد و استایل پسندیده هست که من زیر پوش بپوشم یا نه؟ در وقع برای جواب به این سوال باید مسادل زیادی رو در نظر داشت ولی همین اولباید گفت که جواب دقیقی براش وجود نداره. با چی بپوشم همراه باشید تابا هم بررسی کنیم که آیا مثلا من نوعی زیر پوش بپوشم یا نه؟

خیلی از افراد برای دلایل مشخصی دنبال پوشیدن زیرپوش می روند و خود شما هم مطمئنا اگه قصد پوشیدن زیرپوش رو دارید با یکی از اونها دست و پنجه نرم کردید. مشکلاتی مثل بیرون زدن موی سینه از داخل پیراهن و لک شدن پیراهن عزیز خودتون با عرق بدن و همچنین کمتر شدن عمرش بخاطر همین عرق ها. اما باید هر کاری رو درست انجام داد.

زیرپوش بپوشم یا نه؟

فواید پوشیدن زیر پوش همین هایی بود که عرض کردم خدمتتون ولی چه مضراتی داره. اینکه ممکنه شما بخواهید یک بار چند دکمه از پیراهن خود رو باز کنید و بجای بدن شما زیرپوش می زنه بیرون که اصلا جالب نیست.

برخی زیر پوش های یقه ای دارن که به گردن می چسبه و برای همین اصلا مناسب پوشیدن با هیچ پیراهنی نیست. پس حتما هنگام خرید زیرپوش به این نکات توجه کنید.

مطالب مرتبط:

1- نکاتی برای خرید زیرپوش مردانه

2- اشتباهات رایج پوشیدن لباس زیر مردانه

3- اشتباهات ظاهری روزانه که ناخودآگاه انجام می دهید

بهراد
نویسنده: بهراد
بهراد هستم یه هوادار مد و فشن. بیشتر در مورد استایل آقایون می نویسم و مهندس مکانیکم.


دیدگاه شما

Bardia Barj در تاریخ 03 اکتبر 2016

خیلی بهتر میشه که اگه خود نویسنده توانایی صحیح نوشتن مطلب رو، به شکلی که بصورت استاندارد بتونه توی یه سایت قرار بگیره، نداره، از یه ویراستار برای درست کردن علامتگذاری‌ها، جمله بندی‌ها، زمان افعال، تصحیح عامیانه نویسی و … استفاده بشه تا مطلب قرار گرفته توی یه سایت شبیه یه کامنت یا یه پست وبلاگ شخصی بنظر نیاد.

سارا هنجی در تاریخ 03 اکتبر 2016

ممنونم بردیا جان
این مورد به همکارم ارجاع داده شد. شایان ذکر است تمام مطالب وب سایت دارای چنین ساختار نیست.
باتشکرارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :