محمد رضا اهوارکی در
0

ست کردن رنگ کفش و جین خاکستری

ست کردن رنگ کفش و جین خاکستری

در انتخاب شلوار جین هیچ گونه اجبار و محدودیتی وجود ندارد. مدل‌های جین آنقدر زیاد هستند که ممکن است در انتخاب مردد شوید. فرض کنیم از میان این همه مدل شما رنگ خاکستری را انتخاب کرده‎اید و حالا در مهمترین قسمت کار یعنی انتخاب کفش مناسب مانده‌اید! نگران نباشید. ست کردن رنگ کفش و جین خاکستری را در این مقاله بخوانید. 

single_content ad banner

همین ابتدا می‌گوییم که دست شما در انتخاب مدل‌های کفش برای ست کردن با شلوار جین آزاد است. مساله‌ای که در این مقاله بیشتر به آن توجه می‌کنیم انتخاب رنگ کفش است.

ست کردن رنگ کفش و جین خاکستری

۱- کفش مشکی و جین خاکستری 

مشکی و خاکستری به خوبی باهم ست می‌شوند و از خیلی از ترکیب رنگ‌ها بهتراند. اگر زیاد اهل ریسک نیستید این ترکیب رنگ را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اگر مشکی انتخاب می‌کنید پیشنهاد ما انتخاب کتانی است که بهتر دیده شود. از طرفی تا کردن پاچه شلوار جین اینجا جایز است و تیپ شما را بهتر می‌کند.

ست کردن رنگ کفش و جین خاکستری

۲- کفش قهوه‌ای و جین خاکستری 

قهوه‌ای نیز رنگی بسیار هیجانی برای امتحان کردن است. اگر می‌خواهید قهوه‌ای انتخاب کنید پیشنهاد ما به شما انتخاب طیف‌های روشن قهوه‌ای است البته در صورتی که شلوار شما خاکستری روشن باشد. در صورت تیره بودن رنگ شلوار، طیف‌های تیرهتر را برای کفش استفاده کنید. کفش کالج، کفش Brogues و بوت هر سه می‌توانند در لیست انتخاب‌ها باشند.

ست کردن رنگ کفش و جین خاکستری

۳- کفش آبی و جین خاکستری 

قانون: خاکستری تیره با آبی تیره ست می‌شود و خاکستری روشن و آبی روشن نیز باهم.

تبصره: خاکستری روشن با آبی تیره هم ست می‌شود. اگر کفشی انتخاب کنید که در آن آبی تیره به همراه طیف‌هایی از خاکستری وجود داشته باشد بهتر است از کفش آبی یک دست استفاده کنید. منظورمان کفش چرم جیر آبی است.

ست کردن رنگ کفش و جین خاکستری

۴- کفش خاکستری و جین خاکستری 

خاکستری و خاکستری محشر می‌شود در صورتی که حواستان به متفاوت بودن طیف رنگ این دو باشد. نباید خاکستری روشن را با روشن ست کنید. ضمنا در این حالت از پوشیدن تی شرت‌های خاکستری به شدت خودداری کنید. کتانی سفید پیشنهاد ما به شماست.

ست کردن رنگ کفش و جین خاکستری

۵- کفش جیگری و جین خاکستری 

اگر اهل تنوع و منحصر به فرد بودن هستید جیگری تنها رنگی است که برای شما ساخته شده است. این رنگ تنوع زیادی دارد و می‌تواند جایگزین قهوه‌ای شود. طبق تجربیات طیف‌های تیره‌تر جیگری بهتر از انواع روشن تر آن ست می‌شوند. کفش‌های قایقی، کالج، بوت و مدل‌های Brogues انتخاب‌های خوب شما خواهند بود.

ست کردن رنگ کفش و جین خاکستری

۶- کفش سفید و جین خاکستری 

بالاخره به رنگ زیبای سفید رسیدیم. تیپی تایید شده و دیده شده در میان عموم همین ترکیب رنگ سفید و خاکستری است. فقط این نکته را توجه داشته باشید که فقط خاکستری روشن به همراه سفید ترکیب زیبایی تشکیل می‌دهد و این قضیه درباره خاکستری تیره صدق نمی‌کند.

ست کردن رنگ کفش و جین خاکستری

مطالب مرتبط:

1- راه و روش پوشیدن کت و شلوار مردانه

2- علل خاکستری شدن موی آقایان

3- با شلوار خاکستری چی بپوشم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :