محمد رضا اهوارکی در
0

مقابله با بوی بد کفش

مقابله با بوی بد کفش

بوی بد پا چه وقتی در کفش است و چه وقتی به همراه جوراب ها به داخل خانه می آید، آزار دهنده است. در این مقاله از کربنات سدیم و کاغذهای تمیز کننده و استفاده از الکل برای از بین بردن آن صحبت نمی کنیم. در این مقاله راهکارهایی کاربردی برای آن به شما پیشنهاد خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

همه می دانیم که یکی از دلایل قطعی بوی بد پا گرمای هوا و به تبع آن عرق کردن پاست. و همین دلیل باعث شد تا این پست را برای شما در نظر بگیریم.

یکی از راه هایی که پیش رو دارید استفاده از اسپری های از بین برنده ی بوی بد کفش است. کربنات سدیم و ورقه های رنگی تمیز کننده هم راه حل های خوبی هستند ولی کار زیادی از دستشان بر نمی آید. الکل مالیدن هم فکر بدی نیست ولی شاید چرم های اصل را خراب کند و موجب رنگ پریدگی آن ها شود.

مقابله با بوی بد کفش

بعنوان راهی دیگر هم توصیه می کنیم از توپ های مخصوص کتانی استفاده کنید که بر خلاف نامشان برای کفش ها هم استفاده می شوند. آن ها را هر شب درون کفش ها قرار دهید و تا صبح بوی بد پا را از بین می برند.

نکته اصلی اما اینجاست: پای شما عرق می کند و این عرق در کفش شما گیر می افتد و راه خروجی ندارد. نتیجتا کفش شما بو می گیرد. پس باید بین هر بار پوشیدن کفش ها به آن ها استراحت دهید تا هوا بخورند و کاملا خشک شوند. اگر بودجه ی کافی برای خرید یک جفت کفش دیگر برای محل کار دارید حتما این کار را بکنید.

مقابله با بوی بد کفش

این از کفش ها. حالا می رسیم به قسمت اصلی تر یعنی پای شما. شاید با خودتان بگویید استحمام راه خوبی است. اما علاوه بر آن ما به شما استفاده از اسپری ها بو بر پا را نیز پیشنهاد می کنیم. در حمام در شستشوی پای خودتان کم نگذارید و از سنگ پا و مواد شوینده به خوبی استفاده کنید. حتی میان انگشتان پا را نیز برای محکم کاری به خوبی بشویید. بعد از حمام پایتان را به خوبی خشک کنید و از پودر مخصوص پا برای مرطوب ماندن در طول روز استفاده کنید. سپس اسپری های ضد تعریق و خوشبو کننده روی پایتان اعمال کنید.

مطالب مرتبط:

۱- خلاص شدن از شر بوی بد دهان

۲- از بین بردن بوی بد لباس بدون شستشو

۳- راه های از بین بردن بوی بد لباس هادیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :