خلاص شدن از شر بوی بد دهان + پیشنهاد خرید

شاید خیلی از ما به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر بوی بد دهان هستیم، اما باید بدونید که بوی بد دهان فقط بخاطر مسواک نزدن نیست. درسته عامل خیلی موثری هست ولی همه موضوع نیست. داشتن رژیم غذایی مناسب میتونه به سلامت و تناسب اندام شما و همچنین رفع این بوی بد دهان شما کمک کنه. با چی بپوشم همراه باشید تا عوامل موثر رو بدونید.

بوی بد دهان

مسلما اگه می خواهید وقتی صبح زود به محل کارتون میرید همه باهاتون فاصله ایمنی رو رعایت نکن و یا وقتی سوار مترو هستید، مردم طوری نگاهتون نکنن که انگار پولشون رو دزدیدین، باید قبل از بیرون اومدن، یکم به دهان خودتون برسید. این کار فقط شامل مسواک زدن نیست و برای خلاص شدن از شر بوی بد دهان باید چند اصل رو رعایت کنید.

 

 

خلاص شدن از شر بوی بد دهان

خمیردندان مناسب

بله. خمیردندان ها هم با هم فرق دارند و هر کدوم گرونتره صد در صد هم بهتر نیست و ممکنه همون داروگر  .. که جز ارزونهاست به دهن شما بهتر بیاد. بعدشم بدونید که اینکار باعث میشه که مواد غذایی تو دهنتون نگنده و اول صیح دهنتون منشا بوی جانداران مرده نباشه. اگه اینقدر تنبلی که نمیتونی بعد از هر وعده غذای مسواک بزنی حداقل گفته میشه که دهنتون رو با آب شستشو بدید و آب رو سریع تو دهنتون بچرخونید. (منظورم هم تکون دادن سرتون نیست)

خلاص شدن از شر بوی بد دهان

بدترش نکن

اگه دهنت بو میده حداقل سعی کن خودت اسانسش رو وحشتناک تر نکنی و از خوردن برخی غذاها خودداری کن. مثلا هیچ دلیل منطقی وجود نداره قبل ملاقاتی مهم سیر یا پیاز بخوری. این جور بو ها معمولا با مسواک زدن هم نمیره. الکی خودتون رو خسته نکنید.

 

 

خلاص شدن از شر بوی بد دهان

مواد غذایی سالم

یکی دیگر از راههای خلاص شدن از شر بوی بد دهان خوردن مواد غذایی سالم تر هستش. مثلا خوردن اسنک و غذای فست فود ممنوع و این جور چیزا رو با اسنک های طبیعی مثل هویج و .. جایگزین کنید.

خلاص شدن از شر بوی بد دهان

نوشیدنی‎های بهتر

مثلا چای و قهوه که کافئین دار هستند باعث میشه که هم دهانتون خشک بشه و همین باعث بد بو شدن دهن میشه و از نوشیدن مشروبات الکلی هم جدا خودداری کنید.

دهانشویه

استفاده از دهانشویه هم راه‌حل مناسبیه که اگه هیچکدوم از راه‌حل‌های قبلی جواب نداد، می‌تونین به کار ببرین؛ البته ترجیحا با نظر پزشک.

 

 

مطالب مرتبط:

۱- تناسب اندام در ماه رمضان با این مواد غذایی

۲- تناسب اندام با تمرین های ۷ دقیقه ای

۳- خروج از عادت لباسی

بهراد
نویسنده: بهراد
بهراد هستم یه هوادار مد و فشن. بیشتر در مورد استایل آقایون می نویسم و مهندس مکانیکم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :