پیراهن‌های مناسب برای پوشیدن با کت و شلوار خاکستری

0

کت و شلوار خاکستری جزو یکی از ست‌های کلاسیک و موقر امروز محسوب می‌شود و کاملا ارزش این را دارد که در کنار کت و شلوار مشکی و سرمه‌ای شما داخل کمد لباس‌تان قرار بگیرد. این رنگ قدرتمند و تطبیق‌پذیر ظاهری عالی و مد روز را ایجاد می‌کند که می‌توان در موقعیت‌های بی‌شماری پوشید. در این مقاله پیراهن‌های مناسب برای پوشیدن با کت و شلوار خاکستری را به شما معرفی خواهیم کرد. 

 

رنگ خاکستری مابین رنگ‌های سفید و مشکی قرار دارد و مانند آن‌ها به بیشتر ترکیب‌های رنگی می‌آید. اگر بخواهید سایه روشنی از رنگ خاکستری به وجود آورید، باید از رنگ‌های خاکستری تیره، خاکستری روشن و زغالی استفاده کنید.

البته در انتخاب رنگ پیراهن مردانه باید به رنگ پوست‌تان نیز دقت کنید. برای مثال اگر پوست روشنی دارید، پیراهن خاکستری تیره بسیار به شما می‌آید و برعکس اگر پوست تیره‌ای دارید، سعی کنید از پیراهن‌های رنگ روشن بهره ببرید.

پیراهن‌های مناسب برای پوشیدن با کت و شلوار خاکستری

اگر قصد رفتن به مراسم ها و میهمانی‌های رسمی دارید، بهتر است از پیراهن سفید کلاسیک استفاده کنید و بسیار موقر به نظر برسید. پیراهن سفید با هر تناژ رنگ خاکستری همخوانی دارد و گزینه‌ای مناسب برای فصل تابستان است.

اگر می‌خواهید رنگی به جز سفید به تن کنید، رنگ‌های آبی روشن و یاسی نیز پیشنهاد می‌شود. رنگ آبی برای استفاده روزمره و تابستان مناسب است. پوشیدن پیراهن روش باعث ملایم‌تر کردن تن رنگ خاکستری می‌شود و پیراهن‌های تیره تاثیر رنگ خاکستری را بیشتر خواهند کرد. انتخاب پیراهن‌های طرح‌دار مردانه باعث می‌شوند که ست شما از حالت رسمی دربیاید.

پیراهن‌های مناسب برای پوشیدن با کت و شلوار خاکستری

پوشیدن پیراهن‌های آبی روشن و صورتی به ست شما جلوه خاصی می‌بخشد و همراه کردن کفش چرم مشکی و کمربندی به همان جنس، زیبایی ست شما را تکمیل می‌کند.

همانطور که گفتیم پیراهن‌های آبی روشن همخوانی خوبی را خاکستری روشن و کمی تیره‌تر دارند ولی در مقابل پیراهن سرمه‌ای با تن‌های تیره‌تر خاکستری و زغالی هماهنگی دارد. اگر این رنگ پیراهن را با کت و شلوار خاکستری و کفش آکسفورد ست کنید، ترکیبی خواهید داشت که هم مناسب محل کار است و هم مناسب مراسم‌های رسمی.

در نظر داشته باشید که رنگی که بیشتر از همه با ست خاکستری زیبا به نظر می‌رسد، رنگ صورتی روشن است. ولی این انتخابی جسورانه برای آقایان محسوب می‌شود.

اگر می‌خواهید استایلی موقر و جدی پیدا کنید، همراه کت و شلوار خاکستری‌تان، پیراهن تیره به تن کنید. مانند پیراهن مشکی یا زغالی.

البته در نظر داشته باشید که انتخاب رنگ پیراهن به فصلی که در آن قرار داریم نیز بستگی دارد. به عنوان مثال در فصل‌های بهار و تابستان استفاده از پیراهن‌های رنگ روشن بسیار مناسب است و در فصل‌های پاییز و زمستان رنگ‌های تیره.

مطالب مرتبط: 

1- کدام پیراهن مردانه را با شلوار جین بپوشیم؟

2- انتخاب یقه پیراهن مردانه متناسب فرم صورت

3- استاندارد طول آستین پیراهن مردانه چقدر است؟

حانیه محمد علی
نویسنده: حانیه محمد علی
علاقمند به دنیای مد و هنر. من آينده را دوست دارم، چون بقيه عمرم را بايد در آن بگذرانم.


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 04 مارس 2017

من عاشق کت و شلوار مردانه خاکستری هستم.
چند تا ست در مورد ست کت و شلوار مردانه هم بذارید.
بازم مرسی شما خیلی خوبید

سمیه در تاریخ 04 مارس 2017

کراوات مناسب این رنگ کت و شلوار چی هست ؟ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :