راهنمای اصلاح موی بدن با کمک نکات کاربردی

0

برای اصلاح موی بدن روش‌های مختلفی وجود که یکی از کم هزینه‌ترین و در عین حال مرسوم‌ترین روش‌ها اصلاح موی زائد بدن به کمک تیغ است. در این مقاله راهنمای اصلاح موی بدن را به شما آموزش خواهیم داد. با چی بپوشم همراه باشید تا بدنی بدون مو داشته باشید. 

۱- اصلاح موی بدن : ابتدا بدن را بشورید

اگر می‌خواهید هنگام اصلاح بدن درد و سوزش کمتری داشته باشید، کافیست بدن را به خوبی با آب و صابون بشویید، شستن بدن باعث از بین رفتن کثیفی‌های احتمالی از روی پوست می‌شود و مانع از ایجاد جوش و سوزش بعد از اصلاح بدن می‌شود.

اصلاح موی بدن

۲- اصلاح بدن : در جهت رویش اصلاح کنید

اصلاح بدن با ژیلت آن هم در جهت خلاف رویش مو باعث ایجاد حساسیت‌های پوستی و همچنین برگشت مو به داخل پوست بعد از رویش مجدد می‌شود. همه ما می‌دانیم که اصلاح پا با ژیلت در جهت خلاف رویش مو باعث زیباتر شدن پا می‌شود اما سلامتی خود را هرگز اینگونه به خطر نیاندازید.

اصلاح موی بدن

۳- اصلاح بدن : از خمیر اصلاح استفاده کنید

بسیاری از ما خانم‌ها برای اینکه بتوانیم اصلاح خوبی داشته باشیم از صابون استفاده می‌کنیم که باعث ایجاد خشکی در سطح پوست می‌شود. پیشنهاد ما به شما برای داشتم یک اصلاح کامل استفاده از ژل یا خمیر اصلاح است که به راحتی می‌توانید آن را تهیه کنید.

اصلاح موی بدن

۴- اصلاح بدن : آب داغ را فراموش کنید

استفاده از آب داغ باعث ایجاد خشکی در سطح پوست می‌شود و اگر همان ناحیه را هم اصلاح کنید اوضاع به مراتب بدتر می‌شود، پیشنهاد چی بپوشم به شما این است که تا جایی که می‌توانید از آب سرد و یا ولرم استفاده کنید تا مانع از ایجاد خشکی پوست و به طبع آن اصلاح دردناک شوید.

اصلاح موی بدن

۵- اصلاح بدن : ژیلت نو استفاده کنید

استفاده از ژیلت کهنه برای اصلاح بدن تنها یک نتیجه به همراه دارد، ایجاد آسیب‌های جدی به پوست! اگر از ژیلت‌های یکبار مصرف برای اصلاح بدن استفاده می‌کنید به یاد داشته باشید که بهترین عملکرد این نوع تیغ‌ها حداکثر ۴ تا ۵ بار خواهد بود و بعد از آن باید دور انداخته شوند. ژیلت ونوس پیشنهاد مناسب برای افرادی است که به فکر پوست بدن خود هستند.

اصلاح موی بدن

۶- اصلاح بدن : استفاده از کرم و لوسیون را فراموش نکنید

پوست بدن به صورت طبیعی بعد از حمام کردن خشک می‌شود، این خشکی بعد از اصلاح بیشتر می‌شود، بنابراین باید قبل از هر کاری به کمک لوسیون و کرم رطوبت و نرمی را به پوست خود هدیه دهید.

اصلاح بدن زنان

۷- اصلاح بدن: محل نگهداری ژیلت حمام نیست!

رطوبت و گرما دشمن فلز است. تیغ نیز باتوجه به اینکه از یک ورقه نازک فلز ساخته شده است، خیلی زود زنگ می‌زند. بر همین اساس بهتر است ژیلت بدن خود را بعد از اصلاح بدن از حمام خارج کرده و در یک جای خشک و خنک نگهداری کنید. تا مانع از ایجاد باکتری بر روی سطح تیغ و همچنین زنگ زدگی آن شود.

 

مطالب مرتبط:

۱- کدام مدل ناخن برای من مناسب است؟

۲- باورهای اشتباه و نادرست در مورد استفاده از کرم‌ ضد آفتاب

۳- آرایش صورت ، ۹ گام تا زیر سازی پوست صورت

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :