پاپیون مناسب چه موقعیت هایی است؟

0

مطمئنا این سوال همیشه در ذهن شما نیز وجود داشته که تفاوت کراوات و پاپیون در چیست؟ چه مواقعی لازم است کراوات بزنیم؟و چه مواقعی نیاز به پاپیون داریم؟ البته نیاز مبرمی به پاپیون در مجلس خاصی حس نمی شود ولی در این مقاله می خواهیم به شما بگوییم که در چه مجالسی می توانید به جای کراوات پاپیون بزنید. با ما همراه باشید.

۱- وقتی میزبان یک مجلس یا میهمانی شما هستید

تنها قانونی که برای پوشیدن پاپیون باید مد نظر داشته باشید این است که باید آن را روی پیراهن بپوشید. قانون دیگری وجود ندارد. پس وقتی شما میزبان یک مجلس هستید به دنبال این باشید که رنگ پاپیون را با شلوار یا پیراهنتان ست کنید و از خوش تیپ تر بودنتان لذت ببرید.

پاپیون مناسب چه موقعیت هایی است؟

۲- وقتی با دوستان به کافه یا سینما می روید

برای این که میان دوستان تیپی منحصر به فرد داشته باشید می توانید وقتی قصد رفتن به سینما یا کافه یا دورهمی را دارید پاپیون استفاده کنید. آن را روی پیراهن تک رنگتان بپوشید و شلوار جین به تن کنید. البته یادتان باشد که پاپیون‌های تک رنگ با پیراهن های شطرنجی و راه راه ست می شوند و اگر قصد پوشیدن پاپیون رنگی دارید سعی کنید بالاتنه و پایین تنه را ساده انتخاب کنید.

پاپیون مناسب چه موقعیت هایی است؟

۳- قرار ملاقات های کاری

این مورد برای مدیران شرکت های خصوصی توصیه می شود. شاید این مورد کمی برایتان عجیب باشد اما بعد از استفاده از پا پیون در چند قرار ملاقات کاری متوجه می شوید که چه تاثیر بزرگی در تیپ شما و نگاه دیگران به شما می گذارد. سعی کنید پیراهن تک رنگ بپوشید و کت و شلوار را نیز از رنگ های میانه مثل مشکی یا طوسی یا سرمه ای انتخاب کنید.

پاپیون مناسب چه موقعیت هایی است؟

۴- اولین قرار عاشقانه

می توانید با این کار مخاطب خاص خودتان را در قرار اول سورپرایز کنید. خانم ها بر این عقیده اند که آقایان در تیپ های رسمی خوش تیپ تر دیده می شوند. پس یک پیراهن رسمی خوش رنگ به همراه پاپیون ست شده با آن به تن کنید و با یک شاخه گل به محل قرار بروید. تیپ شما منحصر به فرد خواهد بود. مطمئن باشید.

پاپیون مناسب چه موقعیت هایی است؟

۵- مصاحبه شرکت های مرتبط با مد و فشن

یکی از راه های دیده شدن در مصاحبه ها داشتن تیپی خاص است. البته خاص بودن تیپ شما باید موجه نیز باشد. در مصاحبه دانشگاه های خارجی هم پوشیدن یک پاپیون به شما کمک شایانی در گذاشتن تاثیر اولیه روی مصاحبه کنندگان می کند. برای مصاحبه کمپانی های مد و استایل هم می توانید از پاپیون استفاده کنید. در این مواقع انتخاب های شما بیشتر و بهتر خواهد بود و حتی می توانید از مدل های خاص پا پیون با طرح ها و رنگ های خاص نیز استفاده کنید. ضمنا سعی کنید وقتی پاپیون استفاده می کنید حتما کت و شلوار نیز به تن داشته باشید.

پاپیون مناسب چه موقعیت هایی است؟

مطالب مرتبط:

۱- انواع مختلف‌ پاپیو ن 

۲- آموزش تصویری بستن پاپیو ن

۳- بررسی هفته مد لندن بهار و تابستان ۲۰۱۷

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :