این چند لباس مردانه را برای نوروز بخرید

0

وقتی که هوا نه اونقدر سرد است که پالتو و پلیور پشمی‌تان را بپوشید و نه اینقدر گرم که پیراهن‌های تابستانی یعنی بهار در حال نزدیک شدن است! بهار هم مانند پاییز می‌تواند هوایی متنوع داشته باشد. زمانی سرد و زمانی گرم! برای اینکه در هوای بهاری غافلگیر نشوید این چند لباس مردانه را برای نوروز بخرید. 

این چند لباس مردانه را برای نوروز بخرید

۱- بارانی مردانه

باران‌های بهاری را که می شناسید بدون اینکه خبر کنند به سرعت برق و باد می‌آیند و می‌روند و اگر آماده این باران‌های سیل آسا نباشید تمام لباس‌هایتان خیس خواهد شد.

این چند لباس مردانه را برای نوروز بخرید

۲- کت تک مردانه

یکی از ویژگی‌های کت تک مردانه پشمی این است که بر خلاف الیاف مصنوعی به خوبی هوا را در خود جریان می‌دهد. به نظر من هر مردی باید حداقل دو دست کت تک داشته باشد. یکی طوسی و دیگری آبی یا سرمه ای. این رنگ کت تک معمولا به خوبی با سایر لباس‌ها ست می‌شوند و می‌توانند ظاهر شما را مردانه‌تر و رسمی‌تر کنند.

این چند لباس مردانه را برای نوروز بخرید

۳- سویشرت مردانه

هوای گاه گاه سرد بهار شما را مجبور خواهد کرد تا یک دست لباس گرم داشته باشید. یک سویشرت سبک و نازک می‌تواند کمک حال شما باشد البته به شرطی که خیلی سرمایی نباشید در غیر این صورت به فکر یک دست کاپشن ضخیم تر باشید.

۴- شلوار اسلش مردانه

تیپ مردانه ورزشی چند سالی است که به عنوان تیپ‌های خیابانی هم شناخته می‌شود. اگر قصد دارید در تیپ ورزشی نیز نسبت به سایرین جذاب تر باشید. بهتر است یک شلوار اسلش تهیه کنید. البته در خصوص رنگ باید به شما بگویم که بهتر است رنگ خاکستری و یا طوسی را انتخاب کنید. از نظر جنس نیز با توجه به نوسانات شدید دمای هوا در بهار بهتر است شلوارهای پشمی را در اولویت قرار دهید.

این چند لباس مردانه را برای نوروز بخرید

۵- عینک آفتابی مردانه

می‌دانید که انتخاب عینک آفتابی مردانه به فرم صورت شما بستگی دارد و اینکه به شما بگوییم از چه مدل فریمی استفاده کنیم کاملا اشتباه است است. اما رنگ‌های قهوه ای، مشکی و سبز می‌تواند بهترین انتخاب برای یک عینک آفتابی باشد.

این چند لباس مردانه را برای نوروز بخرید

۶- کفش کالج مردانه

اگر از طرفداران تیپ‌های نسبتا مردانه و کلاسیک هستید نیازمند کفش مردانه مناسب هستید. پیشنهاد ما به شما در بهار و تابستان کفش کالج است. اما نکته‌ای که پیشتر نیز در مقالات به آن اشاره کرده بودیم پوشیدن جوراب مخفی یا جوراب کالج است که مانع از ایجاد بوی بد پا در کفش خواهد شد.

مطالب مرتبط:

۱- ترکیب رنگ لباس مردانه در بهار امسال چگونه است؟

۲- ۳ مدل کت بهاره مردانه

۳- جدیدترین مدل‌های لباس مردانه برای بهار و تابستان ۱۳۹۶

۴- ۱۱ مدل لباس مردانه برای روزهای گرم

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :