ترکیب رنگ لباس مردانه در بهار امسال چگونه است؟

بهار ما ایرانیان هر سال با عید نوروز آغاز می شود و این مهم است که آن را چگونه شروع کنیم. اکثر ما عادت داریم برای عید نوروز لباس های جدید تهیه کرده و تیپمان را کمی ارتقا دهیم. ما نیز به کمک شما آمده ایم و در این مقاله قرار است ۵ ترکیب رنگ اصلی برای ست کردن لباس ها در بهار امسال را برایتان توضیح دهیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

۱- آبی فیروزه ای و سرمه ای

ترکیب رنگ لباس مردانه در بهار امسال چگونه است؟ترکیب رنگ لباس مردانه در بهار امسال چگونه است؟

آبی فیروزه ای با خودش رنگ و روی ساحل و کنار دریا را می آورد و این رنگ به نوعی خودش از آبی دریا گرفته شده است. شاید به همین دلیل است که به خوبی با رنگ سرمه ای ست می شود. این دو رنگ در چرخه رنگ ها نزدیک هم هستند و با این وجود بیشتر آقایان از وجود همچین ست رنگی اطلاع ندارند. کافیست یک پیراهن فیروزه ای را با کت و شلوار سرمه ای ست کنید و بعد هر جا که دلتان می خواهد بروید و در همه موقعیت ها خوشتیپ ترین باشید. این ترکیب رنگ برای آقایان با چشم های آبی بهترین ترکیب به شما می رود.

۲- خاکستری و بنفش کمرنگ

ترکیب رنگ لباس مردانه در بهار امسال چگونه است؟

بنفش به دلیل اینکه یکی از رگه های رنگ صورتی به شمار می رود در نظر بیشتر آقایان رنگی دخترانه است و پوشیدن آن را متناسب با شخصیت خودشان نمی دانند.  در صورتی که ترکیب آن با رنگ هایی مثل خاکستری ترکیب فوق العاده زیبایی را تشکیل می دهد. پوشیدن پیراهن بنفش و کت و شلوار خاکستری ترکیبی جالب توجه را بوجود می آورد. اگر رنگ موی شما تیره یا خرمایی است بهترین انتخاب شما برای ست کردن می تواند همین بنفش و خاکستری باشد.

۳- زرد و آبی اقیانوسی

ترکیب رنگ لباس مردانه در بهار امسال چگونه است؟

می دانیم که الان تصور می کنید منظور ما از پوشیدن زرد این است که خودتان را شبیه شخصیت های کارتونی چند رنگ کنید ولی چیزی که قرار است بگوییم این نیست. زرد رنگی است که در میان پوشاک مردانه تقریبا فراموش شده است و باید دوباره به آن بازگردد. می توانید از اکسسوری های زرد در تیپ های بهاره تان استفاده کنید. کراوات زرد به همراه کت و شلوار آبی اقیانوسی ترکیب خوبی را تشکیل می دهد. اگر تفاوت زیادی بین رنگ مو و پوست شما وجود ندارد می توانید از رنگی با کنتراست بالا مثل زرد در تیپتان استفاده کنید.

۴- آبی پاستلی و خاکستری صدفی

ترکیب رنگ لباس مردانه در بهار امسال چگونه است؟

با گرم تر شدن هوا باید ترکیبات رنگی لباس هایتان را نیز روشن تر کنید. پیشنهاد دیگر ما به شما پوشیدن رنگ آبی پاستلی به همراه خاکستری صدفی است. شاید این ترکیب رنگ از نظر شما کمی بی حال به نظر برسد اما یک بار امتحان کردن آن را به شما پیشنهاد می کنیم. اگر شما موی قهوه ای رنگ دارید بهترین ترکیبی که به شما پیشنهاد می کنیم همین ترکیب رنگ است.

۵- سفید به همراه هر رنگی

ترکیب رنگ لباس مردانه در بهار امسال چگونه است؟

شاید این مورد کمی عجیب به نظر برسد ولی همانطور که شلوار کتان خاکی رنگ در میان لباس های آقایان محبوب است شلوار کتان سفید هم همین محبوبیت را دارد و جالب است بدانید شلوار کتان سفید را با هر رنگی از بلیزر می توانید ست کنید و هیچ مشکلی در تیپ شما به وجود نیاید. کت تک های طرح دار بهتر ست می شوند. شلوار های کتان سفید رنگ را باید با اعتماد به نفس بالا به تن کنید.

مطالب مرتبط:

۱- ادامه بررسی هفته مد پاریس بهار و تابستان ۲۰۱۷

۲- بهاره افشاری طراح لباس و بازیگر

۳- بهترین مدل کفش مردانه برای بهار و تابستان

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :