راهکارهای تشخیص عینک آفتابی تام فورد اصل از تقلبی

0

تام فورد (Tom Ford) یک برند لوکس است که عینک آفتابی‌هایی با مدرن‌ترین تکنولوژی سال تولید می‌کند. امروزه این برند از عینک آفتابی، طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. اگر به دنبال یک چهره بی‌نظیر از خود در مقابل افراد هستید، تام فورد می‌تواند تمام خواسته‌های شما را از یک عینک آفتابی برای ساختن استایلی طبیعی و منحصر بفرد برآورد می‌کند. در این مقاله چی بپوشم شما را راهنمایی خواهد کرد تا راه تشخیص عینک آفتابی تام فورد اصل از تقلبی را به خوبی بشناسید. 

تاریخچه برند تام فورد

توماس کارلاین فورد معروف به تام فورد ( TOM FORD) طراح مد و کارگردان آمریکایی است. وی با کارگردانی فیلم”یک مجرد” تا آستانه گرفتن اسکار پیش رفت. وی در آستین تگزاس به دنیا آمد و در ۱۶ سالگی به مدت یک سال به تحصیل در رشته تاریخ پرداخت ولی در این رشته موفق نبود و پس از آن در رشته معماری در دانشکده طراحی پارسونز نیویورک آموزش دید و پس از آن، برای کسب تجربه در دنیای مد و لباس به پاریس رفت و همکاری‌های بسیار موفقی با کمپانی های بزرگی چون گوچی و ایو سن لورن داشت و سرانجام در سال ۲۰۰۵ به امریکا بازگشت و برند خود را تاسیس کرد. هم اکنون این شرکت در زمینه‌های مختلف مد و فشن فعالیت می‌کند. عطر و عینک آفتابی از مهم‌ترین تولیدات شرکت تام فورد است. کمپانی گوچی در زمان ورود تام فورد دچار رکود شدیدی شد و بسیاری از مشتریان خود را از دست داد، ولی فورد توانست جانی تازه به این برند دهد و اولین شهرت خود را از فعالیت در این کمپانی بدست آورد. تام فورد دلیل علاقه خود به مد و لباس را شیک پوشی مادر و مادربزرگش بیان کرد. او اولین فروشگاه خود را در سال ۲۰۰۷ میلادی در شهر نیویورک افتتاح کرد. این محصولات به دلیل قیمت بالا و لاکچری بودن آن مورد استفاده قشر خاصی از مردم قرار می‌گیرد.

جعبه عینک آفتابی اصل تام فورد اصل

عینک آفتابی تام فورد دارای جعبه‌ای محکم، ساده و بسیار شیک است. نام تام فورد بر روی جعبه عینک آفتابی به زیبایی حک شده است. دقت داشته باشید این اسم با حروف بزرگ و فونت اصلی شرکت درج شده باشد.

چطور عینک آفتابی تام فورد اصل را بشناسیم؟

لیبل درج شده روی جعبه عینک آفتابی تام فورد اصل

روی جعبه عینک آفتابی تام فورد اصل دو لیبل نصب شده است. یکی از این لیبل‌ها حاوی بارکد و دیگری مشخصات آن درج شده است. اطلاعات روی لیبل را با مشخصات روی دفترچه و خود عینک مطابقت دهید و توجه کنید شکل ظاهری این لیبل‌ها شبیه نمونه‌های اصل باشد.

چطور عینک آفتابی تام فورد اصل را بشناسیم؟

بروشور عینک آفتابی تام فورد اصل

درون جعبه و همراه عینک آفتابی تام فورد یک بروشور شبیه تصویر وجود دارد که فقدان آن، نشانه تقلبی بودن عینک است. کیفیت برگه و پرینت نوشته‌ها بسیار بالا است. به شکل ظاهری، فونت به کار رفته و محل قرار گیری لوگو توجه کنید تا دقیقا مانند نمونه اصلی باشد.

کارت تاییدیه اصالت عینک آفتابی تام فورد اصل

همراه عینک آفتابی تام فورد اصل یک کارت تاییدیه اصالت وجود دارد که درون یک پاکت است. فقدان این کارت، کیفیت پایین کارت و هر گونه تفاوت با نمونه اصلی نشانه تقلبی بودن عینک آفتابی است.

چطور عینک آفتابی تام فورد اصل را بشناسیم؟

دستمال عینک آفتابی تام فورد اصل

دستمال عینک آفتامی تام فورد دقیقا شبیه تصویر، به رنگ مشکی و لوگوی وسط دستمال است. کیفیت دستمال و پرینت لوگو بسیار بالاست و فاقد هرگونه خط خوردگی و بی دقتی است.

چطور عینک آفتابی تام فورد اصل را بشناسیم؟

قاب عینک آفتابی تام فورد اصل

بر روی قاب عینک تام فورد اصل، اسم شرک به صورت فرو رفتگی حک شده است. اگر این نام به صورت نوشتار باشد نشانه تقلبی بودن عینک آفتابی است.

چطور عینک آفتابی تام فورد اصل را بشناسیم؟

لنز عینک آفتابی تام فورد اصل

بر روی لنز سمت چپ عینک آفتابی تام فورد اصل نام کمپانی با حروف بزرگ حک شده است. فقدان این ویژگی یا کیفیت پایین نوشته نشانه تقلبی بودن عینک است.

چطور عینک آفتابی تام فورد اصل را بشناسیم؟

بازوی عینک آفتابی تام فورد اصل

بر روی بازوی سمت چپ عینک آفتابی اصل تام فورد تمام مشخصات عینک نوشته شده است. این مشخصات شامل نام  رنگ، سایز فریم، مدل و شماره مدل که با حروف TF شروع می‌شود، است. همچنین در انتهای بازوی سمت چپ عینک، یک سریال با کیفیت بالا حک شده است. همچنین در سری جدید عینک آفتابی‌های تام فورد، بر روی انتهای بازوی سمت راست، لوگوی شرکت با کیفیت عالی بر روی قطعه‌ای فلزی حک شده است که وجه تمایز عینک آفتابی اصل و تقلبی است.

چطور عینک آفتابی تام فورد اصل را بشناسیم؟

مطالب مرتبط:

۱- دلایل و ضرورت استفاده از عینک آفتابی در زمستان

۲- ۱۰ راه برای تشخیص عینک آفتابی اصل و تقلبی

۳- نحوه تشخیص ریبن اصل

۴- شیک بپوشیم : آقایان و خانم‌ها چگونه هر روز شیک بپوشیم و جذاب باشیم

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :