بهراد در
0

تو سی سالگی نپوشیم

تو سی سالگی نپوشیم

وقتی سی ساله شدید یعنی کاملا بالغ محسوب میشید و پس مسلما نیازه از برخی لباسایی که مخصوص نوجوانی هستش دوری کنید. البته نمیشه گفت اصلا این لباس ها رو تو سی سالگی نپوشیم ولی محدودیت بیشتری خواهید داشت. مسلما اونقدر هم پیر نیستید که بین لباسهایی بگردید که خیلی ساده هستند و هنوز هم میتونید دنیای مد و فشن رو دنبال کنید. با چی بپوشم همراه باشید تا بفهمیم تو سی سالگی نپوشیم. 

مسلما خیلی از ما با لحظاتی روبرو شدیم که بهمون گفتن این لباس دیگه ناسبت نیست ولی با این حل بازم دوست داشته باشیم بپوشیم. پس این موضوع رو هم زیاد جدی نگیرید چون هر چیزی که فشن میگه هم زیاد مهم نیست و در نهایت خودتون باید احساس راحتی کنید.

1- کفش های اسکیت

منظور اون کفش های نیست که خودشون اسکیت هستن. نه . منظور اون کفش هایی هستش که روی اسکیت بورد میپوشن. این کفش ها در دوران و سن خاصی هم خیلی خوب بودن و هم خیلی زیبا و جذاب ولی در این سن بهتره تو خیابان باهاشون دیده نشیم. ولی بازم انتخاب با خودتون.

تو سی سالگی نپوشیم

البته اگه دنبال جایگزین می گردید، کفش های کالج و کفش های اسکیت که تنها یک رنگ دارند بازم بهتر هستن.

2- کلاه بگ

دقیقا نمیدونم ولی بعضی جاها بهش کلاه شیطونی هم میگن. در کل زیاد مناسب سن و سال شخصی که به زودی پدر میشه و تو یک اداره درست درمون کار میکنه نیست که چنین کلاهی بپوشه. بازم انتخاب با خودتون. البته کلاه در نهایت یک پوشش لازم محسوب میشه.

تو سی سالگی نپوشیم

3- سوئیشرت هایی پر طرح و نقش

خیلی از سوئیشرت ها هستن که لوگوی دانشگاه های اروپا و آمریکا روشون هست که خودتون بهتر میدونید، ولی از دیدگاه مد برای سن سی سال مناسب نبوده و نیستند چرا که در همان زمان دانشگاه رفتن و گرفتن لیسانس به دانشجوها داده میشد (بعنوان تاریخچه) و بهتره این هم جز لباسایی باشه که تو سی سالگی نپوشیم.

تو سی سالگی نپوشیم

مطالب مرتبط:

1- چگونه در ۴۰ سالگی لباس بپوشیم؟ قسمت سوم

2- تو سی سالگی چی بپوشم؟

3- تو بیست سالگی چی بپوشم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :