سارا هنجنی در
0

تیپ زنانه شیک با ترکیب رنگ زرد

تیپ زنانه شیک با ترکیب رنگ زرد

شما را نمی دونم اما من از هوادارهای رنگ زرد هستم! به نظرم هر خانومی باید چند آیتم لباس و یا اکسسوری از این رنگ داشته باشه! قبلا همکاران من در چی بپوشم در مورد روانشناسی رنگ ها با شما صحبت کردند. توصیه می کنم حتما این مقاله را بخونید.

single_content ad banner

اما چرا رنگ زرد را انتخاب کنید؟
اگر شما مجموعه‌ای از لباس‌ها یا وسایل رنگی در رنگ‌های مختلف را کنار هم بچینید، اولین چیزی که به چشم هر بیننده‌ای می‌آید، لباس یا وسیله زرد رنگ است چون رنگ زرد این ویژگی را دارد که در کنار سایر رنگ‌ها بیشتر دیده می‌شود.

رنگ زرد به سرعت و در اولین نگاه جلب توجه می‌کند. اگر در مهمانی یا مراسمی قصد دیده شدن دارید، بهترین گزینه این است که با لباسی زرد رنگ در مراسم حاضر شوید. رنگ زرد تضمینی بر دیده شدن شماست.

حالا کدام لباس و یا اکسسوری را به رنگ زرد انتخاب کنم؟

اگر تا امروز لباس زردی در کمد خود نداشتید و به هر دلیلی این رنگ خاص در انتخاب‌های شما جایی نداشته، می‌توانید با وسایل جانبی شروع کنید. یک یا چند تکه کامل کننده لباس که جذابیت و گیرایی رنگ زرد را در ست لباس شما ایجاد می‌کنند اما به اندازه پوشیدن یک پیراهن زرد، چشمگیر نیستند. می‌توانید یک یا چند تا از این وسایل را با هم استفاده کنید.

روزهای تابستانی زمان خوبی برای پوشیدن رنگ زرد است و هوشمندی شما برای انتخاب رنگ‌های فصلی را نشان می‌دهد. رنگ زرد این امکان را دارد که در کنار اغلب رنگ‌ها قرار بگیرد و زیبایی خاصی داشته باشید. پیراهن سفید، قرمز، آبی، قهوه‌ای و حتی گلدار خود را می‌توانید با کیف، کفش، شال و… زرد ست کنید.

1- عینک آفتابی زرد

تیپ زنانه شیک با ترکیب رنگ زرد

2- گوشواره زرد

تیپ زنانه شیک با ترکیب رنگ زرد

3- کیف دستی زرد

تیپ زنانه شیک با ترکیب رنگ زرد

4- شلوار کتان یا جین زرد

تیپ زنانه شیک با ترکیب رنگ زرد

5- شال یا روسری زرد

تیپ زنانه شیک با ترکیب رنگ زرد

نکته مهم: البته هرگز تلاش نکنید که همه لباس ها و اکسسوری های خود را از رنگ زرد انتخاب کنید، کافیست از میان آیتم های معرفی شده دو تا سه مورد را به سلیقه خود انتخاب نمایید تا خوشتیپ باشید.

مطالب مرتبط:

1- نحوه ست کردن رنگ لباس در تابستان

2- 9 ست یک رنگ بهاره مخصوص بانوان

3- کدام رنگ لاک را انتخاب کنم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :