ساناز شمس در
0

چند ترفند آرایشی برای درشت‌تر نشان دادن چشم‌ها

چند ترفند آرایشی برای درشت‌تر نشان دادن چشم‌ها

هربار که آرایش می‌کنید حدود ۸۰% از زمان را صرف آرایش چشم‌ها می‌کنید. اگر در انجام این کار حرفه‌ای نباشید داشتن ظاهر دلخواهتان کمی سخت خواهد شد، بخصوص اگر بخواهید چشم‌هایتان درشت‌تر نشان داده شوند. با این حال، اگر ترفندهای درست آرایش کردن را بدانید، درشت‌تر نشان دادن چشم‌ها دردسر زیادی نخواهد داشت.

single_content ad banner

 

مژه های خود را حالت بدهید

ممکن است برای شما مبهم به نظر برسد ولی با حالت‌دار شدن مژه‌ها چشم‌های شما بازتر به نظر می‌رسند و حالتی طبیعی خواهند داشت. بعد از حالت دادن به مژه‌ها از دولایه ریمل برای ایجاد ظاهری بهتر و نامرتب به نظر نرسیدن مژه‌ها استفاده کنید.

 

رنگ سایه چشم

اگر می‌خواهید چشمان‌تان بزرگتر به نظر برسد از سایه‌های چشم رنگی و روشن استفاده کنید. به خاطر داشته باشید سایه‌های چشم تیره چشمان شما را کوچکتر نشان می‌دهند. با این حال اگر دوست دارید از سایه‌های تیره استفاده کنید، کنتراست ایجاد کنید و از رنگ‌های روشن هم در آرایش چشمان‌تان استفاده کنید.

 

سایه چشم سفید

کمی سایه سفید یا خط چشم سفید به گوشه داخلی چشمهای‌تان بزنید.

چند ترفند آرایشی برای درشت‌تر نشان دادن چشم‌ها

مژه مصنوعی

اگر به صورت خدادادی مژه‌های بلندی ندارید می‌توانید از مژه‌های مصنوعی و یا اکستنشن مژه استفاده کنید. استفاده از آن‌ها آسان است و با توجه به فرم چشم خود می‌توانید از انواع مختلف این مژه‌های مصنوعی استفاده کنید. برای داشتن ظاهری طبیعی‌تر به جای استفاده از مژه‌های مصنوعی یکسره از مژه‌های مصنوعی دانه‌ای استفاده کنید.

 

پررنگ کردن ابروها

ظاهر معمولی شما می‌تواند به شکل معجزه آسایی با توجه به داشتن ابروهایی خوش فرم عوض شود. اگر ابروهای شما خوش فرم نباشند ممکن است آرایش چشم شما هم آنقدر که انتظار داشتید خوب به نظر نرسد.

 

آرایش لب‌ها

آرایش لب‌ها هم در بزرگ‌تر به نظر رسیدن چشم کمک کننده هستند. ابتدا با کانسیلر اطراف چشم را پوشش دهید و هیچ آرایش دیگری برای چشم‌ها انجام ندهید. رنگ رژ لب خود را از رنگهای درخشان و جذاب انتخاب کنید تا نتیجه را ببینید.

 

مطالب مرتبط:

۱- انتخاب بهترین کرم مرطوب کننده

۲- ۶ اشتباه رایج در ریمل زدن مژه‌ها

۳- رازهای زیبایی اما رابرتز

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

خاطره در تاریخ 13 مارس 2017

در مورد رنگ کردن مو هم مطلب بگذارید لطفاارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :