رازهای خوش تیپ تر شدن آقایان درشت اندام

لباس مناسب آقایان چاق چگونه و بر اساس چه فاکتورهایی باید انتخاب شود؟ کسانی که درشت اندام و یا چاق هستند همیشه با خود این فکر را می کنند که نمی توانند خوش تیپ باشند و آن طور که در خور آن ها ست تیپ بزنند. اما این گونه نیست. چاق و لاغر بودن و یا قد کوتاه یا بلند نباید مانع خوش تیپ شدن شما شود. در این مقاله رازهایی برای درشت اندامان عزیز بیان می کنیم که با دانستن آن ها تیپ شان دچار تحول خواهد شد. با ما همراه باشید.

۱- منتظر هیکل ایده آلتان در آینده نباشید

همیشه منتظر روز موعود نباشید به طوری که از حال خود لذت نبرید. شما باید هیکل کنونی خود را قبول کرده و برای آن لباس بخرید. این گونه نشان می دهید که مسوول چیزی هستید که دارید و به آن اهمیت می دهید. شاید هدف آینده شما این باشد که وزن کم کنید ولی هدف اکنون شما لاغر تر دیده شدن از آنچه هستید است. ضمنا همیشه با وزن کم کردن به هیکل ایده آل نمی رسید. سعی کنید نکات زیر را رعایت کنید که به حالت ایده آل نزدیک شوید:

  • از لباس های گشاد، بدن نما و غیررسمی دوری کنید. بدن شما در این لباس ها به هیچ وجه خوب دیده نمی شود. راه بهتر برای شما انتخاب لباس هایی است که بدن شما را به بهترین وجه نشان دهد. به سمت کت و شلوارها، بلیزرها، کت های تک و آستین بلند ها و لباس های رسمی بروید.

رازهای خوش تیپ تر شدن آقایان درشت اندام

لباس مناسب آقایان چاق

۲- لباسی بپوشید که اندازه شماست

رازهای خوش تیپ تر شدن آقایان درشت اندام

لباس مناسب آقایان چاق

تقریبا همه قسمت های بدن شما با لباس پوشیده شده. پس نوع لباس در نشان دادن هیکل شما بسیار موثر است. از پوشیدن لباس های خیلی گشاد که شما را بی نظم و شلخته نشان می دهد شدیدا دوری کنید. لباس های یک دست به جای این که شما را چاق نشان دهد شما را پر نشان می دهد که از مشخصه های هر مردی است. ضمنا از پوشیدن لباس های تنگ هم دوری کنید. این لباس ها شکم شما و یا باسن شما را نمایان می کنند و جلوه زیاد جالبی از تیپتان ارائه نمی دهند.

تعادل، تقسیم بندی مناسب و راحتی در لباس ها سه فاکتور اساسی محسوب می شوند. لباس ها باید به سادگی روی تن شما قرار بگیرند. آویزان نشوند و یا کش نیایند. بهترین نوع لباس برای شما بلیزر ها و کت و شلوارها و کت های تک هستند. شلوارهایی را انتخاب کنید که پلیسه دار نباشند و یا در قسمت پاچه تنگ نشده باشند. در کت ها به سمت جیب های درشت و یقه های عریض حرکت کنید زیرا این مدل ها روی تن شما به خوبی می نشینند.

۳- لباس‌های سبک بپوشید

رازهای خوش تیپ تر شدن آقایان درشت اندام

لباس مناسب آقایان چاق

به ۲ دلیل مهم باید از لباس های ضخیم دوری کنید:

  • اندازه بدن شما را نمایان می کنند و شما را سنگین تر نشان می دهند.ضمنا جنس های سنگین به وزن فعلی شما نیز می افزایند.
  • گرما را در خود حبس می کنند و موجب تعریق زیاد می شوند.

با انتخاب لباس های با وزن سبک تر اولا از این مشکلات خلاص می شوید و ثانیا لاغرتر دیده می شوید. مثلا شلوارهای پشمی بسیار سبک تر و لاغر تر از شلوارهای جین دیده می شوند. شلوارهای جین به دلیل سنگینی و ضخامت خاصی که دارند چشم مخاطب را به سمت پایین تنه می کشانند که برای افراد چاق زیاد جالب نیست.

۴- رنگ ها و طرح ها را مناسب انتخاب کنید 

رازهای خوش تیپ تر شدن آقایان درشت اندام

لباس مناسب آقایان چاق

طرح ها از مهمترین مواردی هستند که افراد درشت اندام باید به آن توجه کنند. تا می توانید طرح های ساده در لباس ها انتخاب کنید. آقایان سنگین وزن در لباس های با طرح ها ساده بهتر دیده می شوند پس از لباس های شلوغ دوری کنید. لباس های تک رنگ، راه راه ساده و یا طرح های بته جقه بهترین انتخاب های شما خواهند بود. از طرح های راه راه افقی دور باشید زیرا که عرض بدن شما را بیشتر نشان می دهند. آقایان درشت اندام در رنگ هایی مثل طوسی، مشکی، قهوه ای و خاکستری فوق العاده می شوند پس در انتخاب رنگ لباس ها این ها را نیز مد نظر داشته باشید. رنگ های دیگر هم خوب هستند به شرطی که تیره باشند مثلا سبز زیتونی .

۵- اکسسوری ها

رازهای خوش تیپ تر شدن آقایان درشت اندام

لباس مناسب آقایان چاق

از این به بعد حین خرید اکسسوری ها به این موارد توجه کنید:

  • ساس بند به جای کمربند: کمربند ها دقیقا به سمت زیر شکم شما متمایل می شوند و باعث نمایان شدن شکمتان می شوند ولی ساس بند ها این خاصیت را ندارند. ضمنا ساسبند ها به دلیل عمودی بودن شما را لاغر تر نشان می دهند.
  • کلاه بپوشید: پوشیدن کلاه هیکل شما را تقسیم بندی شده تر و مسلما لاغر تر نشان می دهد.
  • پیراهن های مجلسی را با یقه پهن انتخاب کنید: به دلیل اینکه این یقه ها صورت شما را عریض تر نشان می دهند و از طرفی جا برای گره بزرگ کراواتتان نیز هست.
  • کراوات های پهن انتخاب کنید: اگر بلند و درشت اندام هستید به دنبال کراوات های کشیده تر و پهن تر باشید.

۶- به ریش خود اهمیت دهید

رازهای خوش تیپ تر شدن آقایان درشت اندام

لباس مناسب آقایان چاق

سعی کنید با حالت دادن و فرم دادن به ریشتان صورت خود را جذاب تر نشان دهید. ریش تمیز شده و کادره بسیار زیباتر از ریش دست نخورده و شلخته دیده می شود. پس سعی کنید ریش خود را همیشه تمیز و مدل دار نگاه دارید. اگر زیاد اهل ریش گذاشتن نیستید مدل های ریش بزی نیز مناسب صورت شما خواهند بود که چانه شما را تیز تر نشان می دهند و در کل صورت شما را لاغرتر.

۷- کت بلند بپوشید

رازهای خوش تیپ تر شدن آقایان درشت اندام

لباس مناسب آقایان چاق

اگر قصد پوشیدن پالتو یا اورکت را دارید ما مدل های بلند و کشیده را به جای مدل های کوتاه به شما پیشنهاد می کنیم. در این مدل ها علاوه بر حفظ شدن درشتی هیکل شما درشت اندام بودن شما نمایان نیست و این کار به دلیل یک دست بودن کت از بالاتنه تا پایین تنه شما، حتی به لاغر تر دیده شدن شما نیز کمک می کند.

رازهای خوش تیپ تر شدن آقایان درشت اندام

لباس مناسب آقایان چاق

مطالب مرتبط:

۱- ۵ نکته اساسی برای آقایان درشت‌اندام

۲- افرادی که اندام درشتی دارند چی بپوشند؟

۳- انواع شلوار جین را بشناسید

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شما

شهرام در تاریخ 29 سپتامبر 2016

متشکرم از مطالبی که کمتر کسی به آن توجه دارد و نکته سنجی شما قابل تحسین است. لطفا در خصوص آقایان با قد بلند (بیشتر از 190) و وزن 90 به بالا هم مطالبی را بیان نمایید. متشکرمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :