خوشپوشی به سبک رتبه یک کنکور هنر؛ ممنون که از حالا متفاوتید!

برترین‌ها: رتبه یک رشته هنر کنکور سراسری ۱۴۰۱ یک دختر اصفهانی متولد اصفهان است که می‌گوید اصلا فکرش را نمی‌کرده که رتبه اول کنکور را کسب کند.

کیاناز شاطریان رتبه اول کنکور هنر گفت: متولد سال ۸۲ هستم و امسال برای اولین بار در کنکور سراسری شرکت کرده ام. من در هنرستان هنر‌های زیبای اصفهان و در رشته ریاضی تحصیل کرده ام.

کیاناز شاطریان

او گفت: فکر نمی‌کردم که رتبه اول رشته هنر را کسب کنم. در آزمون‌های آزمایشی رتبه تک رقمی کسب می‌کردم، اما واقعا به رتبه یک کنکور سراسری فکر نمی‌کردم.حضور در جلسه کنکور بسیار استرس زا بود و به هیچ وجه نمی‌دانستم که چنین اتفاقی می‌افتد و الان بسیار خوشحال هستم.

شاطریان گفت: تقریبا روزانه ۷ ساعت مطالعه می کردم و در برخی از روزها سیزده یا چهارده ساعت بستگی به کلاس‌های روزانه ام مطالعه می‌کردم و برای کنکور آماده می‌شدم. شرایط همه گیری کرونا برای من کمک کننده بود زیرا زمان بیشتری را به درس خواندن اختصاص می دادم.

کیاناز شاطریان

او ادامه داد: من در هنرستان هنر‌های زیبای اصفهان درس خواندم و صد در صد در کسب رتبه یک این هنرستان بسیار برای من کمک کننده بود.

او گفت: با توجه به سخت بودن کنکور هنر، برای من کسب رتبه خوب در این رشته بسیار مهم بود اما از همان اول هدف من کسب بهترین رتبه و حضور در دانشگاه تهران و رشته‌ای که علاقه داشتم، بود.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شما

یسنا در تاریخ 09 آگوست 2022

عالی هستن نوشته هاتون لطفا از این مورد بیشتر بزارید با توجه به اینکه مدرسه ها هم داره شروع میشه و استرس هی بیشتر ???

ناشناس در تاریخ 09 آگوست 2022

چرا لباس ها همه رو و رخ رفته و کهنه به نظر می رسند

سعیده در تاریخ 11 آگوست 2022

کجاش متفاوته؟

ناشناس در تاریخ 13 آگوست 2022

اصلا ما ایرانی ها جنبه موفقیت نداریم

ناشناس در تاریخ 13 آگوست 2022

ایششششش،،?ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :