به دوستانمان، کادوی عید چی بدهیم؟ + فرصت خرید

ما به مناسبت‌های مختلفی از تولد گرفته تا عروسی و چشم روشنی برای دوستانمان هدیه می‌خریم تا علاقه و محبت خود را به آن‌ها نشان دهیم، اما همیشه مسئله اصلی اینجاست؛ چی بخرم؟ آدم‌ها سلیقه‌های مختلفی دارند و به‌همین دلیل، هدیه گرفتن، حتی برای افراد نزدیک کار دشواریست؛ البته بعضی افراد هستند که به‌خوبی سلیقه آن‌ها را می‌شناسیم و می‌دانیم که چه چیزهایی را بیشتر می‌پسندند یا حتی خودشان از قبل به ما گفته‌اند که چه چیزی نیاز دارند، اما اگر بخواهیم برای دوستی کادو بخریم که صمیمیتمان با او کمتر است یا همکار یا شخصی که با او کمی رودربایستی داریم، هدیه دادن دشوارتر می‌شود.

در این روزهایی که بخاطر کرونا در قرنطینه هستیم، بسیار بیشتر از روزهای دیگر حساس شده‌ایم و نیازمند توجه و محبت؛ بنابراین ارسال هدیه‌ای حتی کوچک، عزیزانمان را بسیار خوشحال می‌کند و به یاد آن‌ها می‌آورد که چقدر به فکرشان هستیم.

برای این کار نه نیاز است که به‌منظور خرید از خانه خارج شوید و نه برای ارسال هدیه. خریدتان را به‌صورت اینترنتی از دیجی کالا انجام می‌دهید و به‌جای آدرس خودتان، آدرس شخص موردنظر را در بخش ارسال هدیه وارد می‌کنید و دیجی کالا بسته را مستقیما به‌عنوان هدیه و ازطرف شما برای دوستتان ارسال می‌کند.

همچنین بخوانید:

پیشنهاد انتخاب رنگ مو و هایلایت برای سال جدید + خرید

لوازم آرایش، روحیه‌بخش خانم‌ها در روزهای طاقت‌فرسای قرنطینه! + پیشنهاد خرید

کیف پول ساده

یک کیف پول شیک با استایل مینیمال چیزی است که همه به آن احتیاج دارند، این کیف‌ها قیمت مناسبی هم دارند و می‌توانید بر اساس شناختی که از سلیقه دوستتان دارید در یک رنگ مناسب برای او تهیه کنید.

 

جاکلیدی

جاکلیدی‌ها از ابزارهای جالبی هستند که کاربرد زیادی دارند. جاکلیدی‌های خاص معمولا محبوبیت زیادی دارند، اما اگر دوست شما موضوع مورد علاقه دیگری مثل سریال و فیلم دارد می‌توانید چیزی بر اساس آن انتخاب کنید.

شال و شال گردن

شال و شال گردن چیزی است که نیازی به سایز بندی ندارد و همه به آن نیاز دارند. یک شال با کیفیت عالی و رنگ مورد علاقه او نیز قیمت مناسبی دارد و می‌تواند هدیه خوبی برای دوست عزیز شما باشد.

به دوستان خود عید چی کادو بدهیم؟

کیف کوچک

اگر امکان هزینه بیشتری را دارید می‌توانید یک کیف کوچک برای دوستتان بخرید، یک کیف دوشی زیبا که می تواند یادگاری با ارزش و ماندگاری برای او باشد.

قاب موبایل

قاب‌های موبایل این روزها محبوبیت زیادی دارند و مدل‌های متفاوت و جذاب‌تری از این قاب‌ها هرروز وارد بازار می‌شود. اگر مدل گوشی دوستتان را می‌دانید می‌توانید یک قاب زیبا که قیمت زیادی هم ندارد برای او تهیه کنید.

مطالب مرتبط:

۱- استایل شخصی چیست؟

۲- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :