نرگس حسین زاده در
0

بهترین پیشنهادها برای داشتن لاک ناخن زیبا و بادوام

بهترین پیشنهادها برای داشتن لاک ناخن زیبا و بادوام

خیلی از افراد با حساسیت تمام لاک میزنند و از آن مراقبت می‌کنند اما در انتها از نتیجه کار خود رضایت کافی ندارند، می‌توان گفت که این عدم موفقیت در لاک زدن، فقط به خاطر نداشتن مهارت کافی نیست، بلکه نکات مهمی وجود دارد که در صورت رعایت آن‌ها شما هم می‌توانید به طور حرفه‌ای لاک بزنید و از آن لذت ببرید. در این مقاله از سایت چی بپوشم چند نکته مهم و اساسی که باعث زیبایی و داشتن لاک ناخن زیبا و بادوام می‌شود را بیان‌ می‌کنیم.

اجازه دهید لاک ناخن کامل خشک شود

اکثر لاک‌ها ظاهرا در عرض چند دقیقه خشک می‌شود و بعد از آن با خیال راحت به سراغ کارهایمان می‌رویم، در حالی که حداقل یک ساعت باید به لاک ناخن‌هایتان اجازه خشک شدن بدهید. اگر خیلی عجله دارید و نمی‌توانید زیاد صبر کنید، می‌تونید دست‌هایتان را زیر آب سرد بگیرید. فقط توجه کنید که آب را به طور مستقیم و با شدت بر روی ناخن نریزید.

از برق ناخن استفاده کنید

توصیه مهم آرایشگران مشهور این است که، پس از لاک زدن، یک لایه از برق ناخن روی لاک بزنید. با این ترفند نه تنها لاک بادوام تری خواهید داشت بلکه رنگ لاک هم براق و زیباتر خواهد بود.

بهترین پیشنهادها برای داشتن لاک ناخن زیبا و بادوام

از سه رنگ لاک استفاده کنید

اکثر خانم‌ها برای مانیکور کردن ناخن‌هایشان از دو رنگ لاک(سفید و بی رنگ) استفاده می کنند اما بهتر است برای انجام این کار از سه رنگ لاک استفاده کنید. به این صورت که یک لاک صورتی کمرنگ را به عنوان پایه برای محو کردن زردی ناخن استفاده کنید، پس از خشک شدن لاک پایه، از لاک اصلی استفاده کنید و روی آن برق ناخن بزنید.

بهترین پیشنهادها برای داشتن لاک ناخن زیبا و بادوام

 

لاک جدید بخرید

شاید بتوانید از لاک‌های قدیمی به عنوان دکوری بر روی میز لوازم آرایشتان استفاده کنید ولی این لاک‌ ناخن‌ها دیگر برای مانیکور کردن مناسب نیستند. توجه کنید هر چه لاک قدیمی‌تر باشد از غلظت آن کم شده و امکان خراب شدن آن بیشتر می‌شود. لاک‌های کهنه به درستی به ناخن نمی‌چسبند و ظاهر دست‌های شما را زیباتر نخواهند کرد.
بهترین پیشنهادها برای داشتن لاک ناخن زیبا و بادوام

استون استفاده نکنید

استفاده از استون باعث کم آب شدن سطح ناخن می‌شود، یکی از دلایل وجود لکه سفید بر روی ناخن می‌تواند استفاده مداوم از استون باشد. به جای استون از لاک پاک کن استفاده کنید.

نکته: اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که قبل از خشک شدن لایه اول لاک، به دلیل کمرنگ بودن، لایه دوم را استفاده می‌کنند باید بدانید که این کار اشتباه است. برای داشتن لاک ناخن زیبا و بادوام بعد از زدن لایه اول لاک چند دقیقه به آن فرصت دهید تا خشک شود و سپس لایه دوم را بزنید.

مطالب مرتبط:

۱- ترکیب رنگ های لاک ناخن در پاییز

۲- راهنمای کامل مراقبت از ناخن

۳- ناخن های قوی و سالم داشته باشید

۴- آیا خمیر دندان زغالی باعث سفیدی دندان می‌شود؟دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 29 جولای 2017

بسیار زیبا و عالی بود…
ممنونم از شما

نرگس حسین زاده در تاریخ 30 جولای 2017

ممنونم از لطفت سارا جان…

سارا هنجنی در تاریخ 29 جولای 2017

شما و تیم تون عشق هستیدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :