ترکیب رنگ‌های لاک ناخن در پاییز

مانیکور و رسیدگی به دست ها و ناخن ها نقش مهمی در شیک بودن خانم ها دارد و لاک زدن هم یکی از کارهایی است که در راستای رسیدگی و زیبا کردن ناخن ها انجام می شود و اهمیت زیادی برای خانم ها دارد. ترکیب رنگ لاک ها و استفاده از چند رنگ لاک به همراه نگین ها و استیکر های ناخن از مدل های جدید در زیبا کردن ناخن ها است که بین خانم ها رواج پیدا کرده است. اما با توجه به این که هر فصلی رنگ های خاص خود را می طلبد. در این مقاله ترکیب رنگ‌های لاک ناخن در پاییز را بخوانید.

صورتی کمرنگ و سبز تیره

صورتی به خاطر زنانگی و ظرافت آن رنگ محبوب بسیاری از خانم ها است  و با بیشتر تن های پوست سازگار است. اما ترکیب این رنگ با سبز تیره باعث عمق بخشی به آن و ایجاد حس زیبایی از جنگل می شود که بسیار مناسب فصل پاییز خواهد بود.

ترکیب رنگ‌های لاک ناخن در پاییز

آبی تیره و خاکستری روشن

اگر به تضاد زیاد در رنگ های ناخن علاقمند نیستید می توانید این دور رنگ را که تقریبا از یک خانواده هستند امتحان کنید. رنگ آبی تیره در کنار خاکستری روشن یک ترکیب سرد و زیبا مناسب برای روزهای سرد پاییزی است.

ترکیب رنگ‌های لاک ناخن در پاییز

قهوه ای و مسی

دو رنگ زیبا از رنگ های پاییزی که با یکدیگر هارمونی دارند و سایه روشن زیبایی روی دست ها ایجاد می کنند. این دو رنگ برای افرادی که به تن های قهوه ای علاقمند هستند بسیار مناسب است.

ترکیب رنگ‌های لاک ناخن در پاییز

بنفش و طلایی

یک رنگ درخشان در کنار یک رنگ تیره و عمیق و زیبا باعث عمق بخشی به مانیکور شما می شود و این ترکیب نا معمول در دستان شما به زیبایی جلوه خواهد کرد.

ترکیب رنگ‌های لاک ناخن در پاییز

شرابی و بنفش کمرنگ

برای ایجاد یک ترکیب صورتی وار که یادآور بهار نباشد می توانید از این دو رنگ زیبا در کنار هم استفاده کنید که همزمان هم گرم و هم پاییزی هستند.

ترکیب رنگ‌های لاک ناخن در پاییز

آبی نفتی و یاسمنی

برای علاقمندان به رنگ های سرد و تن های آبی و بنفش این دو رنگ در کنار هم جلوه ای عالی خواهند داشت.

ترکیب رنگ‌های لاک ناخن در پاییز

متالیک زغالی و پلاتینی

اگر عاشق رنگ های متالیک در لاک های خود هستید می توانید از این دو رنگ در کنار هم استفاده کنید یعنی مشکی متالیک و پلاتینی که ترکیب زیبایی برای پاییز به وجود می آورند.

ترکیب رنگ‌های لاک ناخن در پاییز

مطالب مرتبط:

1- ناخن های قوی و سالم داشته باشید

2- طراحی ناخن با رعایت این 21 نکته

3- ده مدل مانیکور ناخن برای بانوان

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :