المیرا فلاحیان در
2,112

این بازیگران زیباترین میکاپ‌های فستیوال کن 2022 را داشته‌اند

این بازیگران زیباترین میکاپ‌های فستیوال کن 2022 را داشته‌اند

در همین چند روز ابتدایی فستیوال کن، سلبریتی‌های زیادی با لباس‌ها، مدل مو و میکاپشان جلب توجه کردند و بر سر زبان‌ها افتادند. اکثر آن‌هایی که میخواستند جواهراتشان را به رخ بکشند، میکاپی ساده را انتخاب کردند و برخی هم متناسب با مدل موها و رنگ پوستشان به سراغ میکاپ‌های متنوع رفتند. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا نگاهی به زیباترین میکاپ‌های فستیوال کن از روز اول تاکنون داشته باشیم.

single_content ad banner

دیپیکا پادوکن

زیباترین میکاپ های فستیوال کن

در حالت عادی هم چشم برداشتن از چشمان زیبای دیپیکا پادوکن دشوار است. او در میکاپی که از او می‌بینید پشت پلک‌هایش را تا نزدیکی ابروهایش سایه تیره زده و باعث شده ابروهای قهوه‌ای‌اش بیشتر خودنمایی کنند. از سویی هم مژه‌های بلند و تاب خورده نیز زیبایی این چشم‌ها را چند برابر کردند.

کاترین لنگفورد

زیباترین میکاپ های فستیوال کن

او امسال با موفقیت توانست توجه همه را به استایل جذابش جلب کند. پوست صاف، سفید و لب‌های خوشرنگ کاترین لنگفورد باعث می‌شدند که میکاپ او ساده، نچرال و در عین حال جذاب باشد. همین میکاپ ساده و شیک به پیراهن زیبای او از برند پرادا اجازه میداد حرفی برای گفتن داشته باشد.

ایوا لانگوریا

زیباترین میکاپ های فستیوال کن

ایوا لانگوریا، بازیگر مشهور و محبوب آمریکایی نشان داد که خط چشم دنباله‌دار گربه‌ای تا این حد می‌تواند به رژ لب صورتی بیاید. او رژلب صورتی کمرنگش را با سایه شاین و خط چشم دنباله‌دار به گونه‌ای ترکیب کرده بود با چوکر دور گردن او همخوانی جالبی داشتند و به او ظاهری مشابه دهه نود میلادی داده بودند.

جولیان مور

زیباترین میکاپ های فستیوال کن

مگر می‌شود نام جولیان مور بیاید و بلافاصله یاد رنگ موهای زیبا و خاصش نیفتیم. او این رنگ موی زیبا را با آرایش چشم اسموکی و سایه‌هایی به رنگ‌های صورتی و قرمز ترکیب کرده بود و این ترکیب به حدی زیبا شده بود که حتی گردنبند بزرگ و خاص او هم نمی‌توانست باعث شود که نگاه‌ها از میکاپ او برداشته شوند.

ال فانینگ

زیباترین میکاپ های فستیوال کن

رنگ پوست و فرم چهره ال باعث می‌شود که میکاپ‌هایی با رنگ صورتی به خوبی روی صورت او بنشینند. این بازیگر در فستیوال کن خط چشم ساده با دنباله‌ای کوتاه را با رژ لب صورتی رنگش ترکیب کرده بود و این سادگی و جذابیت به خوبی با پیراهن پرنسس‌گونه او همخوانی داشت.

جنیفر کانلی

زیباترین میکاپ های فستیوال کن

خانم کانلی از شما ممنونیم که پیر نمی‌شوید و جذابیت‌تان را حفظ می‌کنید. این بازیگر 51 ساله به نوعی آرایش کرده بود که توجه همه بعد از لباسش، به صورتش جلب شود. جمع کردن گوجه‌ای تمام موها و حتی ننداختن هر نوع گوشواره باعث میشد همه تمرکز بیننده به ابروها و چشم‌های جنیفر کانلی جلب شود.

پاپی دلوین

زیباترین میکاپ های فستیوال کن

پاپی دلوین، مدل، بازیگر و خواهر بزرگتر کارا دلوین، در فستیوال کن با آرایش و مدل مویی جذاب جلب توجه کرد. او برای میکاپش به سراغ سایه و رژگونه برنز رفت و اتفاقا این رنگ میکاپ ترکیب خوبی با رنگ قهوه‌ای ابروها ساخته بود.مدل موها به نوعی انتخاب شده بود که توجهات را به گوشواره جلب میکرد.

جاسمین توکس

زیباترین میکاپ های فستیوال کن

مدل زیبای آمریکایی با استایل‌ها و ظاهر خود در روزهای ابتدایی فستیوال کن، توجه همه را جلب کرد. او در این تصویر، موهایش را گوجه‌ای و سعی کرده با آرایشش جلب توجه کند. سایه اسموکی او به زیبایی چشم و ابروهایش افزوده و رژلب کمرنگش هم جذابیتش را تکمیل کرده بود.

آن هاثاوی

زیباترین میکاپ های فستیوال کن

شاید بتوانیم این استایل آن هاثاوی را یکی از بهترین استایل‌های تاکنون فستیوال کن بدانیم. او لباسی زیبا از برند آرمانی پوشیده بود و میکاپش به حدی ساده بود که بتواند زیبایی گردنبندش را به رخ بکشد. این گردنبند زیبا الماسی 15 قیراطی داشت و از برند مطرح بولگاری بود.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 21 می 2022

اره خیلی خوشگلن مخصوصا اولی ?

ناشناس در تاریخ 21 می 2022

والا ما که زیبایی خاصی در چهره هیچکدوم اینا ندیدیمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :