این بار شاهد ورژن جدیدی از «خرم سلطان» در فستیوال کن هستیم!

مریم اوزرلی بازیگر مشهور ترکیه‌ای-آلمانی که بسیاری از ما او را با سریال مشهور حریم سلطان و ایفای نقش خرم سلطان می‌شناسیم، با ظاهری متفاوت در فستیوال کن ظاهر شد. این بازیگر مشهور چند سالی است که به شدت وزنش را پایین‌تر آورده. برخی معتقد بودند که او زمانی که در نقش خرم سلطان ایفای نقش می‌کرد، جذاب‌تر بود و برخی نیز چهره جدید او را می‌پسندند. این بازیگردر این دوره از فستیوال کن، دو بار و با دو لباس مختلف روی فرش قرمز ظاهر شده است که در ادامه به بررسی هر دو استایل او خواهیم پرداخت.

استایل مریم اوزرلی در کن

استایل اول، لباسی پروانه‌ای از برندی روسی

 

اولین لباسی که مریم اوزرلی در افتتاحیه فستیوال کن به تن کرد، لباسی با طراحی خاص از برند روسی yanina بود. ترکیب رنگ‌های آبی روشن و بنفش ترکیب رنگ زیبایی را برای این لباس ساخته بودند. قسمت بالاتنه این لباس به نوعی طراحی شده بود که شکلی پروانه‌گونه به کسی که لباس را پوشیده بدهد. این قسمت به زیبایی هم طراحی شده بود ولی ژست گرفتن مریم اوزرلی در مقابل دوربین و گرفتن این بالا‌ها باعث میشد آن‌ها جلوه کمتری داشته باشند.

استایل مریم اوزرلی در کن

شلوغی لباس همخوانی خوبی با سادگی میکاپ و مدل موها داشت. شاید اگر میکاپ مریم اوزرلی پرادعاتر و یا مدل موهایش شلوغ‌تر بود، توجه همه به صورت او جلب میشد. اما سادگی آن‌ها باعث شد که توجه همه به لباس و به خصوص بال‌ها باشد.

استایل مریم اوزرلی در کن

از سویی جواهرات این بازیگر هم از برند شوپارد انتخاب شده بودند و همین برند ترجیح داده بود که مدل موهای مریم اوزرلی ساده باشد تا زیبایی گوشواره‌ها بیشتر نمایان شود. جواهرات مریم اوزرلی محدود به همین گوشواره‌ها نبودند و دو انگشتر زیبا نیز به انگشت‌های دو دست او بود که باعث میشوند به این فکر بیفتیم که شاید مریم اوزرلی برای نشان دادن این انگشترها، این مدل ژست‌ها را جلوی دوربین گرفته است.

استایل مریم اوزرلی در کن

استایل دوم، با لباسی ملوس‌تر از برند ایتالیایی

این بازیگر در روز دوم  و در اکران فیلم «تاپ گان: ماوریک» در هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن با لباسی متفاوت از لباس اول ظاهر شد. لباس دوم او از برند ایتالیایی FOVARI بود و به نسبت لباس اول، اندام مریم اوزرلی را بیشتر نشان می‌داد و کاهش وزن او بسیار مشهودتر بود. این لباس مشکی دو لایه چین داشت و آستین‌های پفی و چین‌دار او هم به چین‌های لباس، دامن می‌زدند. اگرچه قسمت پف‌دار پایین‌تنه می‌توانست مریم اوزرلی را چاق‌تر نسان دهد، اما قد لباس و دیده شدن پاهای مریم اوزرلی باعث میشد که لاغری اندام او نیز از نظرها دور نماند.

استایل مریم اوزرلی در کن

برخلاف روز اول، مریم اوزرلی در روز دوم، گوشواره‌های ظریف‌تری انداخته بود. اتفاقا این بار هم جواهرات از برند شوپارد بوده و دقیقا شامل یک جفت گوشواره و یک انگشتر بودند که مریم اوزرلی سعی در به رخ کشیدن آن‌ها داشت.

استایل مریم اوزرلی در کن

موها و میکاپ دوباره ساده و حتی ساده‌تر از روز اول انتخاب شده بودند. آرایش موها دوباره برعهده تیم شوپارد بوده و شاید دوباره با هدف بیشتر دیده شدن گوشواره‌ها این مدل موی ساده انتخاب شده بود.میکاپ او هم تا حد زیادی مشابه میکاپ روز اول بود.

استایل مریم اوزرلی در کن

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :