نکاتی برای تغییر استایل مردان جوان

دوره جوانی معمولاً از سن ۲۵ سالگی شروع می‌شود و به همراه خود مسئولیت‌هایی دارد همانند زندگی مانند بزرگسالان، کار کردن، مواجهه با تصمیم و چالش‌های جدید همچنین نگاه‌های دیگران که شما را به خاطر سن و پوششتان قضاوت می‌کنند. جوانی خط مرزی میان بزرگسالی و نوجوانی هست. در این دوران به آرزوهای خودتان بیشتر از آنچه دیگران به شما تأکید می‌کنند، بها بدهید. اگر می‌خواهید تأثیری روی دنیا داشته باشید، لباس متناسب با فرمانروای دنیای کنونی به تن کنید. همراه «چی بپوشم» باشید تا نکاتی در مورد جوان‌تر لباس پوشیدن را یاد بگیرید.

ad banner

اعتمادبه‌نفس داشته باشید

اعتماد به نفس در لباس پوشیدن

به یاد داشته باشید که قبل از همه‌چیز اعتمادبه‌نفس بالا داشتن، اولین قدم درراه پوشیدن لباس‌های خارج از عرف است. اعتمادبه‌نفس فقط برای برقراری ارتباط با دیگران نیست، بلکه به شما یادآوری می‌کند که چه کسی هستید و برای چه سر پا ایستاده‌اید.

وقتی شما باهدف خودتان یکپارچه و هماهنگ باشید و اعتمادبه‌نفس کامل داشته باشید، اطرافیان شما هم تحت تأثیر شما قرار خواهند گرفت. این حقایق در مورد پوشیدن لباس هم به شما کمک خواهد کرد.

چگونه می‌توانید این اعتمادبه‌نفس را به دست آورید؟ از یک مربی خوب شروع کنید که به شما آموزش‌ها لازم را بدهید. یک فرد مسن‌تر که اعتمادبه‌نفس بالایی دارد و می‌توانید به‌صورت چهره به چهره با دیگران ارتباط برقرار کند بی‌آنکه از آن‌ها شرم داشته باشد، می توایند مربی خوبی برای شما باشید. مربی که علاوه بر اعتمادبه‌نفسی که با پوشیدن لباس‌های جوان گونه‌تر از سن خودش کنار شما است، هیچ غرور و تکبری به همراه نداشته باشد. بودن در کنار این افراد این مزیت را دارد که زمانی که شما اعتمادبه‌نفس خودتان را از دست می‌دهید استاد به شما قدرت و اعتمادبه‌نفس می‌دهد. از شما قهرمانی می‌سازد که به خودتان افتخار می‌کنید و اعتمادبه‌نفس شما را بالا می‌برد. همه این کارهای برای پوشیدن لباسی جوان‌تر از سن خودتان است نه یک جنگ!

قضاوت از روی ظاهر وجود دارد

ساعت وینسرو

وقتی شما قدم به خیابان و میان مردم می‌گذارید باید ضرب‌المثل: ارزش کتاب‌ها به کیفیت روی جلد آن‌ها است، ایمان پیدا کنید. مخصوصاً برای اولین بار به شکل متفاوتی در جایی ظاهر شوید. با همه این اوصاف به شما اطمینان می‌دهیم که شخصیت پشت لباس بسیار مهم‌تر از داخل لباس است، مگر برای عده‌ای که واقعاً چشم خودشان را به‌عمد از روی آنچه در زیر پارچه‌ها پنهان‌شده است، پوشیده‌اند. در نگاه اول و زمانی که وارد مکانی می‌شوید آنچه چشم همه به دنبال آن است لباس تن شما است. لباسی که در عین اینکه شیک بودن را نشان می‌دهد، شخصیت شما را هم نمایان کند. شما در اصل می‌خواهید با یک لباس گران‌قیمت، پولی هنگفت به دست آورید. پس بهتر است که لباس‌های جدی، شیک و گران‌قیمت بپوشید تا بتوانید به‌عنوان یک دکتر، مهندس، فروشنده املاک مردم را تشویق به خرید از خودتان کرده باشید. استفاده از لباس‌های بزرگ سالانه برای یک شراکت مالی بهترین تصمیم است. ساعت‌ها ازجمله اکسسوری هایی هستند که می‌توانند به شیک بودن شما کمک به سزایی داشته باشید. ساعت‌هایی از جمله مارک VINCERO با صورتی فریب‌دهنده، قیمت مناسبی دارند. این ساعت می‌تواند جایگزین بسیاری از ساعت‌های لوکس موجود در بازار شود. مطمئن باشید این ساعت، زمان‌های لذت بخشی برای شما با همکار جدیدتان رقم خواهد زد.

کفشتان را عوض کنید

کفش خودتان را عوض کنید

هنوز هم کفش‌های اسپرت و دوندگی به پا دارید؟ حتی زمانی که در مدرسه نیستید و دوندگی هم نمی‌کنید! توصیه بعدی ما عوض کردن کفش‌های خودتان است. خدمت شما باید اعتراف کنیم که وقت مدرسه شما به پایان رسیده است و باید کفش‌های مردانه‌تری به پا کنید. نکته مهم که در دنیای مد وجود دارید، قضاوت با کفش‌هایی است که به پا دارید. کفش‌ها بیانگر جایگاه اجتماعی و ارزش شما هستند. می‌توانید با پرداخت پولی اندک بیشتر کفشی را بخرید که سطح شخصیت شما را در میان همکاران خودتان بیش‌ازپیش بالا ببرد. کفش‌های چرمی اولین پیشنهاد ما به شما است که می‌توانید سالهای سال از آن استفاده کنید و هیچ مشکلی برای شما پیش نیاید. فقط گاه گاهی باید آن‌ها را برق بی اندازید.

مراقب لباس‌هایتان باشید

مراقب لباس‌های خودتان باشید

جوان بودن، یعنی داشتن پول کم و مراقبت زیاد از پول‌های خودتان، پس باید بودجه‌بندی خوبی داشته باشید؛ اما این دلیل نمی‌شود که شما از لباس‌هایتان مراقبت کافی نداشته باشید. به‌عنوان جوان باید سعی کنید از لباس‌هایتان بیشتر مراقبت کنید. برای نگه‌داری کافی است یکجا رختی، چوب‌لباسی، اتو و مواد شوینده کافی داشته باشید. از دیگر مواردی که باید رعایت کنید خواند برچسب‌های درون لباس‌ها است و نحوه شست‌وشو و نگه‌داری آن‌ها که به شما کمک می‌کند تا لباس‌های نو و گران‌قیمتتان در اثر شست شو خراب نشوند.

چند نکته کوتاه را فراموش نکنید

  • اندازه لباس: لباس‌های متناسب، نه گشاد نه چسبان. در خانه خودتان می‌توانید لباس‌های گشاد به تن کنید ولی در محیط کاری باید لباسی داشته باشید که به تن شما دوخته‌شده باشد، بحث راحتی نیست، بحث موقعیت اجتماعی است.
  • نوع و رنگ لباس: اگر کارمند هستید باید کت‌شلواری با رنگ اداری بپوشید. برای این کار بهتر است به سراغ خیاط مجرب بروید و از او کمک بخواهید تا بتواند لباسی برای تن شما بدوزد. همچنین اگر کمی چاق و لاغر شدید بتواند اندازه کت‌وشلوار را تغییر دهد.
  • مدهای بازاری را از ذهن خود فراموش کنید. این سبک از لباس‌ها به درد فرش‌های قرمز می‌خورد.
  • مثل زاگربرگ لباس نپوشید، تی‌شرت و لباس‌های نوجوانی خودتان را به خیره هدیه بدهید.
  • لباس‌های زاپ دار (تکه‌پاره‌ای) را از جالباسی خودتان بیرون بی اندازید. کت و شلوار شما علاوه بر اینکه باید اتوکشیده باشد، رنگ مناسبی نیز داشته باشد. اگر با همسر خودتان به محل کار می روید هر دو کت و شلواری به یک رنگ انتخاب کنید.

لباس گشاد

لباس گشاد

جالباسی خودتان را بالباس‌هایی که برای کل روز شما مناسب باشد پرکنید. لباس‌هایی که نوجوانی شما را به‌عنوان یک جوان جوابگو باشد. می‌توانید جالباسی خودتان را به دو قسمت تقسیم کنید، قسمتی برای کارهای روزمره و اداری و قیمتی دیگر برای کارهای شخصی و فعالیت‌های خارج از محل کار خودتان. رنگ‌ها و سبک لباس‌ها را از هم جدا کنید تا مشکلی برای انتخاب‌های خواب‌آلود صبح روز کاری نداشته باشید. لباس‌های کاری معمولاً رنگ‌های تیره همانند سیاه، آبی خواهند داشت و لباس‌های آزاد شما، رنگ‌هایی شادتر.

مطالب مرتبط:

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :