چگونه قد بلندتر به نظر برسیم؟

همه خانم‌ها دوست دارند قدبلند‌تر به نظر برسند. سلبریتی‌ها هم از این قاعده مستثنی نیستند حتی افراد مشهوری که قد بلندی هم دارند اغلب از اصولی پیروی می‌کنند که قد آن ها را بلندتر نشان دهد. اما چگونه باید قد بلندتر به نظر برسیم ؟ سلبریتی‌ها از چه راه هایی برای بلند‌تر نشان دادن قد خود استفاده می‌کنند؟ 

لباس بلند

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

اگر در استایل زمستانی خود از لایه های روی هم استفاده می‌کنید بهتر است لایه بیرونی لباس‌های شما بلندتر از بقیه باشد. این کار باعث می‌شود شما کشیده‌تر به نظر برسید، علاوه بر آن بیشتر ایراد‌های اندام شما نیز مخفی خواهد شد و مانند جسیکا آلبا می‌توانید با اعتماد به نفس بیشتری راه بروید.

چگونه قد بلندتر به نظر برسیم

دامن فون

اگر دامن لباس شما مثل مانتو یا پالتو فون باشد با ایجاد خطای دید کمک می‌کند که بلندتر از آن چه که هستید به نظر برسید، ترفندی که بیشتر سلبریتی‌ها مانند گوئینت پالترو از آن استفاده می‌کنند.

چگونه قد بلندتر به نظر برسیم

کمربند

تاکید روی کمر یک ترفند قدیمی و ساده برای بلندتر نشان دادن قد شما است که اولیویا پالرمو نیز آن را به خوبی می‌شناسد. کمربند می‌تواند روی مانتو، پالتو پیراهن و کت هم استفاده شود.

چگونه قد بلندتر به نظر برسیم

تک رنگ

اگر شما نیز مانند ویکتوریا بکهام طراح لباس معروف از استایل تک رنگ در لباس های خود استفاده کنید اندام شما لاغرتر و کشیده‌تر و قد شما بلندتر خواهد شد.

چگونه قد بلندتر به نظر برسیم

یقه هفت

استفاده از لباس یقه هفت باعث می‌شود بالاتنه کشیده‌تر و بلندتر به نظر برسد. یک تکنیک قدیمی که جیمی چانگ، هنرپیشه آمریکایی هم از آن استفاده می‌کند.

چگونه قد بلندتر به نظر برسیم

مطالب مرتبط:

1- زنان و مردان قد کوتاه چگونه لباس بپوشند؟

2- لباس های ضروری در کمد لباس یک خانم فرانسوی

3- چند توصیه مد برای خانم‌های قدکوتاه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :