خانم‌ها چه کمربندهایی لازم دارند؟

کمربند ها از عناصری هستند که در پوشاک زنانه کمتر مورد توجه قرار می گیرند اما اگر مطالب قبلی را در سایت چی بپوشم خوانده باشید تاثیر این اکسسوری انکار نشدنی است. اگر تا امروز فکر می کرده اید که به کمربند نیاز ندارید باید در این باره تجدید نظر کنید. این مقاله را بخوانید تا بدانید خانم‌ها چه کمربندهایی لازم دارند؟

کمربند طرح دار

این نوع کمربند با هر استایلی از کلاسیک کرفته تا راحتی و دخترانه سازگار است. این کمربند ها تنوع طرح بالایی دارند و از مدل های فانتزی گرفته تا خانمانه مثل پلنگی و گورخری در میان آن ها مشاهده می شود.

خانم‌ها چه کمربندهایی لازم دارند؟

کمربند کمری

همه کمربندهای زنانه بر خلاف آن چه در زبان فارسی مرسوم است دقیقا روی کمر بسته نمی شوند. این نوع کمربند مخصوص بسته شدن دور باریک ترین قسمت بدن یعنی کمر است. می تواند با مانتو، تونیک و یا هر لباس دیگری استفاده شود و باعث می شود اندام باریک تر و زیبا تر شود.

خانم‌ها چه کمربندهایی لازم دارند؟

کمربند گره خور

همان طور که از اسمش پیداست با گره بسته می شود. این نوع کمربند زنانه می تواند پارچه ای یا حصیری یا چرم باشد و مناسب خانم هایی است که می خواهند چیزی متفاوت و شاخص را در استایل خود نشان دهند.

خانم‌ها چه کمربندهایی لازم دارند؟

کمربند بافته

این کمربند ها دهه ها است که وجود دارند و بافت خاص آن ها باعث می شود جلوه زیبا تر و زنانه تری داشته باشند و می توانند روی کمر یا بالای باسن استفاده شوند.

خانم‌ها چه کمربندهایی لازم دارند؟

کمربند پارچه ای

این استایل از جدید ترین مدل ها است که مدتی است باب شده و با بستن یک روسری ظریف دور کمر شکل می گیرد. این مدل کمتر جنبه کارکردی دارد و بیشتر از جهت استایل و زیبایی و رنگ بخشیدن به لباس های ساده کاربرد دارد.

خانم‌ها چه کمربندهایی لازم دارند؟

مطالب مرتبط:

1-  اصول انتخاب کمربند لباس مجلسی زنانه

2-  راهنمای خرید کمربند برای خانم ها

3-  انواع کمربند مردانه و استفاده از قوانین آن ها

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :