بهترين دامن فون برای هر اندام

دامن فون به دامني گفته مي شود که از کمر به پاين باز شده و لبه گشادي دارند. دامن فون يکي از انواع محبوب دامن ها است که خانم ها به پوشيدن آن علاقه زيادي دارند چون اين دامن ها قابليت استتار خوبي دارند و ايرادهای اندامی را در قسمت پايين تنه به خوبی می پوشانند. البته اين مطلب درباره همه خانم ها صداق نيست و دامن فون می تواند برای آن ها فاجعه محسوب شود. اما دامن های فون هم انواع مختلفی دارند که هر يک مي تواند براي نوع خاصی از اندام مناسب باشد. در اين مطلب به اين سوال پاسخ خواهيم داد که بهترين دامن فون براي هر اندام چيست؟

ad banner

مدل اول: براي خانم هاي با پايين تنه لاغر
اين مدل که در تصوير مي بينيد يک دامن فون خالخالی که داراي تعدادی پيلی است. اين مدل براي خانم هايی که باسن بزرگ و ران های چاقی دارند مناسب نيست چون پيلی ها باعث حجيم تر شدن پايين تنه می شوند پس اگر اندام گلابی شکل داريد نبايد دامن فون پيلی دار بپوشيد. اين مدل دامن فون برای خانم هايی مناسب است که باسن کوچک و کمي شکم دارند.

بهترين دامن فون براي هر اندام

مدل دوم: برای خانم های متوسط
اين مدل دامن که در تصوير می بينيد کمي به مدل مدادی تمايل دارد ولي در واقع فون است. اين دامن به دليل تنگی نسبی باعث برجسته به نظر رسيدن پايين تنه می شود اما از طرف ديگر خطوط عمودی آن کمک می کند تا کشيده تر به نظر برسيد پس اين مدل يک شمشير دولبه است و برايی خانم هایی مناسب است که در قسمت شکم دچار چاقي هستند و در پايين تنه اندام نسبتا متعادلي دارند.

بهترين دامن فون براي هر اندام

مدل سوم: باز هم خانم های با پايين تنه لاغر
اين مدل دامن که در تصوير مشاهده می کنيد دامن دو لايه است که تا حدي در لبه ها چين دار عمل می کند. چين های اين دامن باعث می شود برای خانم هایی که در قسمت پايين تنه لاغر هستند انتخاب مناسبی باشد حتي خانم هایی که باسن نسبتا چاقي دارند ولي ران های لاغری دارند می توانند از اين نوع دامن استفاده کنند. اين نوع دامن می تواند بزرگی نسبي شکم را نيز تا حد زيادي پوشش دهد.

بهترين دامن فون براي هر اندام
مطالب مرتبط:

1- اصول انتخاب اکسسوري براي خانم هاي چاق

2- شلوار مناسب خانم هاي چاق کدامند؟

3- نکاتي براي خريد لباس خانم هاي چاق

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 12 فوریه 2021

لطفامدل دامن فون برای افراد با باسن بزرگ هم بزاریدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :