استایل تابستانی مردانه برای روزهای گرم کاری

کار کردن در هوای گرم تابستان واقعاً گاهی ممکن است کلافه کننده باشد، مخصوصاً اگر در جایی باشید که هوا بیشتر از حد معمول گرم می‌شود؛ اما اگر شانس آورده باشید و به شما اجازه داده باشند که آزادانه در محل کارتان هر لباسی که دوست دارید به تن داشته باشید، ما برای شما پیشنهادهای ویژه‌ای برای روزهای گرم تابستان داریم. لباس‌هایی که در عین کلاسیک بودن می‌توانند شما را خنک نگه‌دارند. همراه «چی بپوشم» باشید تا با شش پیشنهاد ویژه استایل تابستان آشنا شوید.

لباس استوایی

برای گریز از گرما باید به پیراهن‌های آستین کوتاه پناه ببرید. از آنجایی که عنوان لباس‌هایمان استوایی است، از طرح‌های مخصوص لباس‌های گرمسیری، برای پیراهن خودتان استفاده کنید. جنس پیراهنی که انتخاب می‌کنید نخی یا کتان باشد تا گرما را از بدن شما خارج کند و عرق را جذب کند. شلوار خودتان را کتان انتخاب کنید. کفش‌هایی به سبک آل استار را با تیپ خودتان همراه کنید تا یک مرد آماده برای رفتن به سر کار باشید. در ضمن پیراهنی که ما به شما پیشنهاد داده‌ایم، سه دکمه‌ای است که می‌توانید در طول روز بر اساس دلخواه خودتان، دمای هوا دکمه‌های آن را باز کنید. برای روز کاری بعد از جمعه کنار ساحل این استایل بهترین انتخاب است.

استایل تابستان

لباس جین

شاید در نگاه اول این استایل کمی نامتعارف و حتی نادرست باشد؛ اما استرس نداشته باشد. با پوشیدن یک‌بار این استایل دفعات بعدی همکارانی خواهید داشت که شما را همراهی خواهند کرد. برای شروع کار، شلوار جین مشکی تهیه کنید. برای ایجاد کنتراست بین جین بالایی و پایینی، جین بالایی را روشن‌تر انتخاب کنید (این یک قانون در ترکیب کردن لباس‌های جین است). برای این استایل کفش های چلسی بهترین کفش‌هایی است که می‌توانید به پا کنید. برای برقراری ارتباط بین لباس‌های پایین‌تنه و بالاتنه، از پیراهن چروک سیاه‌رنگ با طرح‌های ساده و تکراری استفاده کنید.

استایل تابستان

جین و پیراهن

این استایل بیشتر برای مهمانی و شادی‌ها به درد می‌خورد اما در تابستان می‌توانید آن را برای محل کار خودتان هم بپوشید. پیراهن دکمه‌ای، رنگ روشن خودتان را با یک جین تیره ترکیب کنید. برای انتخاب کفش‌های خودتان باید به شلوار نگاه کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از بوت های جین دربی است. از بهترین استایل های کلاسیک، تابستانی برای محل کارهایی است که در آن باید لباس رسمی و کلاسیک به تن داشته باشید.

استایل تابستان

آستین کوتاه و کتان

آستین کوتاه خودتان را از کمد لباستان بیرون بیاورید. شلوار کتان سفید دارید؟ اگر شلوار کتان سفید ندارید آن را در لیست خرید خودتان قرار دهید. این دو لباس را باید با کفش‌های چرمی نقش دار دربی به پا کنید. دربی‌های کلاسیک می‌توانند به تمایل بیشتر استایل شما به کلاسیک کمک خواهد کرد. از طرفی برای اینکه ترکیب رنگی قهوه‌ای کفش خودتان را توجیح کنید، از کمربندی به همان رنگ استفاده کنید. این استایل هم مناسب محل کارهایی است که باید در آنجا لباس رسمی به تن داشته باشید.

استایل تابستان

کت کژوال تابستانی

وقتی همکاران شما همگی کت می‌پوشند، شما نمی‌توانید که جین بپوشید. نگران نباشید راه‌حل برای شما هم داریم. کت تابستانی نازکی را انتخاب کنید و به همراه پیراهن دکمه‌ای یقه دار آکسفورد رنگ روشن ترکیب کنید. نکته‌ای که باید در همه لباس‌های این استایل رعایت کنید، نازک و سبک بودن پارچه آن‌ها است. شلوار خودتان را هم رنگ تقریباً سیر انتخاب کنید تا با کت شما هماهنگی داشته باشد. کفش‌های خودتان را می‌توانید از میان نیم بوت های کلاسیک و بندی انتخاب کنید تا استایلی کژوال و کلاسیک داشته باشید.

استایل تابستان

کت‌وشلوار تابستانی

انتخاب و پوشیدن استایل اخری که می‌خواهیم به شما آموزش دهیم، شاید کمی جسارت بخواهد اما نگران نباشید زمانی که این استایل را به تن کردید، اعتمادبه‌نفسی که فکر می‌کنید لازم دارید را همکارانتان به شما خواهند داد. کت‌وشلواری کتان با رنگ روشن تقریباً شیری و سفید را انتخاب کنید. حتماً لازم نیست که پیراهن آستین‌بلند بپوشید. می‌توانید از پیراهن پولو کمک بگیرید. برای کفش‌هایتان هم جنسی نزدیک به پارچه همانند جین یا جیر استفاده کنید. پیراهن پولو خودتان را رنگ تیره انتخاب کنید تا سراپا سفید دیده نشوید.

استایل تابستان

برای مواقعی که چاره جز پوشیدن لباس‌های همیشگی خودتان برای کار ندارید، می‌توانید کمی در انتخاب پارچه‌ها دقت کنید. استایل ثابت داشته باشید و از پارچه‌های نازک با هواگیری بیشتر استفاده کنید. همچنین رنگ‌های روشن را انتخاب کنید. هر کار کنید جز اینکه پنکه با خودتان روی میز کارتان ببرید.

مطالب مرتبط:دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :