از بین بردن چروک لباس بدون استفاده از اتو

0

از بین بردن چروک لباس بدون استفاده از اتو. اتو کردن برای اکثر ما کاری عذاب آور است. مخصوصا وقتی از حمام بیرون آمده و آماده شده اید و بی صبرانه منتظرید تا پیراهن سفید زیبایتان را به تن کنید اما حس می کنید که به اتو نیاز دارد و باید وقتی را نه چندان زیاد برای اتو کشیدن آن صرف کنید. در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا با معرفی ۷ راه جالب جایگزینی سریع برای تو پیدا کنیم. البته اتو کشیدن بازهم دقت بالاتری خواهد داشت. با ما همراه باشید.

۱- از اتوی مو استفاده کنید!

منظور ما صاف کننده ی موست نه فر کننده ی مو! برای صاف کردن و از بین بردن چروک یقه ی پیراهن هایتان از اتوی مو استفاده کنید. فقط حواستان به دمای آن و محدوده ی دمای مجاز برای اتو کشیدن پیرانتان باشد.

از بین بردن چروک البسه بدون استفاده از اتو

۲- از سشوار استفاده کنید

آیا می دانستید که گاهی با هوای داغی که با فشار به پیراهن تان می خورد می توانید چروک آن را محو کنید؟ فقط حواستان باشد که سشوار را در فاصله ی ۵ سانتی لباس گرفته و آن را نسوزانید.

از بین بردن چروک البسه بدون استفاده از اتو

۳- حمام و دوش آب

قبل از حمام لباس های چروک تان را به آویز های حمام بیاویزید و سپس به حمام کردن معمولی خودتان بپردازید. پس از مدت ۱۵ دقیقه از استحمام وقتی از حمام خارج شدید می توانید لباس های بدون چروک تان را از روی آویز ها بردارید. به همین راحتی.

از بین بردن چروک البسه بدون استفاده از اتو

۴- از کتری استفاده کنید

این روش برای چروک های ریز بهترین روش است. فرض کنید صبح است و برای کار دیرتان شده است. به جای اینکه از صبحانه خوردنتان بزنید و پیراهن تان را اتو بکشید، کتری آب جوش را آماده کنید و قسمت چروک پیراهن‌تان را در فاصله ی ۳۰ سانتی محفظه ی کتری بگیرید و به همین راحتی چروک را پاک کنید. ضمنا صبحانه تان را کامل و بدون استرس میل کنید.

از بین بردن چروک البسه بدون استفاده از اتو

۵- بالای لباس را لوله کنید

ابتدا لباس ها را روی سطحی صاف پهن کنید. سپس قسمت چروک یقه را کمی صاف کرده و بعد آن را به شکل وردنه لوله کنید. سپس آن را به مدت ۱۵ الی ۳۰ دقیقه زیر تشک یا جسم سختی قرار دهید.

از بین بردن چروک البسه بدون استفاده از اتو

۶- از یخ استفاده کنید

شاید این مورد کمی مسخره به نظر برسد ولی جواب می دهد. لباس هایتان را به همراه چند تکه یخ درون خشک کن ماشین لباسشویی قرار دهید. چرخش آن موجب تبخیر شدن یخ ها و در نتیجه از بین رفتن چروک لباس ها می شود.

از بین بردن چروک البسه بدون استفاده از اتو

۷- از اسپری ضد چروک استفاده کنید

این کار آسان ترین کار است. اسپری های ضد چروک لباس را از داروخانه ها تهیه کنید و در مواقع اضطراری از آن ها برای رفع چروک استفاده کنید.

از بین بردن چروک البسه بدون استفاده از اتو

مطالب مرتبط:

۱- تقویت مهارت اتو کشیدن پیراهن

۲- آیا راه جایگزینی برای اتو کشیدن وجود دارد؟

۳- بدون اتو چروک را از روی لباس ها محو کنید

۴- سبک لباس پوشیدن ایرینا شایک مدل معروف روسی

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :