6 لباس که هر خانمی باید داشته باشد

خانم‌ها در طول زندگی خود و در موقعیت‌ها و سنین مختلف به لباس‌های مختلفی نیاز پیدا می‌کنند و هر یک از این لباس‌ها مدل‌ها و رنگ‌های بی‌شماری دارند و به طور قطع نمی‌توان گفت چه لباس‌هایی برای شما لازم و کافی هستند. اما در این مقاله لیستی از لباس‌های زنانه‌ای که حتما باید داشته باشید و در موقعیت‌های مختلف از آن‌ها استفاده کنید را تهیه کرده‌ایم. 6 لباس که هر خانمی باید داشته باشد. 

لباس مشکی مجلسی

برای مهمانی، عروسی و موقعیت‌های رسمی و مجلسی دیگری که به لباس مخصوص نیاز دارید لباس مشکی مجلسی بهترین انتخاب است چون حتما  به شما می‌آید و بر خلاف رنگ‌های دیگر لباس مجلسی می‌توان آن را بیش از یک بار پوشید.

6 لباس که هر خانمی باید داشته باشد

 

مانتوی مشکی کلاسیک

برای محیط کار، قرارهای رسمی و مهمانی‌های نه چندان خودمانی شما به یک مانتوی مشکی خوش دوخت و برش دار کلاسیک که هیچ وقت از مد نیافتد بارها و بارها احتیاج پیدا خواهید کرد.

6 لباس که هر خانمی باید داشته باشد

 

مانتوی تابستانی رسمی

وقتی هوا گرم است مانتوهای ضخیم پاییزی بسیار آزار دهنده هستند و به همین دلیل باید از لباس مناسب فصل که یک مانتوی تابستانی در رنگ‌های موقر است استفاده کنید.

دامن مشکی

زمانی که نمی‌خواهید لباس مجلسی بپوشید اما وقت مناسبی هم برای شلوار پوشیدن نیست دامن مشکی چیزی است که نیاز خواهید داشت. این دامن را با هر بلوزی به ویژه بلوز مجلسی می توانید بپوشید.

پالتو و بارانی

در همه شرایط آب و هوایی مانتو جوابگو نیست و در آب و هوای خنک و بارانی باید از مانتوی بارانی یا پالتو استفاده کنید که لباسی شیک و پرکاربرد است.

6 لباس که هر خانمی باید داشته باشد

 

شلوار جین

یک شلوار جین که در آن راحت باشی و ساعت‌ها بتوانید بدون دردسر بنشینید و راه بروید برای شما ضروری است. چنین شلواری باید تا حدی گشاد و کمی خاصیت کشسانی داشته باشد.

6 لباس که هر خانمی باید داشته باشد

 

مطالب مرتبط:

1- استایل شخصی چیست؟

2- توصیه‌هایی از استایلیست‌های فرانسوی

3- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :