راهنمای خرید شلوار جین رنگی

هر کسی تا به حال از لباس‌های جین مخصوصاً شلوار جین استفاده کرده است. آن‌ها قابل اعتماد، خوش رنگ و همچنین با دوام هستند. اما شما هم ممکن است از جمله کسانی باشید که سالیان دراز از یک سبک لباس جین پیروی می‌کنید و دوست ندارید آن را تغییر دهید. امروز در «چی بپوشم» به شما انواع جین‌ها را نشان خواهیم داد تا شاید سلیقه خود را کمی تغییر دهید.

ad banner

پوشیدن شلوار جینی آبی رنگی که همیشه آن را به تن می‌کنید ممکن است به شما اعتماد به نفس بدهد اما مسلماً زیبایی ظاهری شما را خدشه‌دار می‌کند. نباید هر روز یک نوع جین به تن داشته باشید. بهترین راه برای تغییر جین خودتان، بدون نیاز به اینکه جنس لباس را تغییر دهید، تغییر رنگ آن است. برای داشتن کمد لباسی تازه و کارآمدتر شما باید چند جین با رنگ‌های مختلف داشته باشید تا هیچ نگرانی بابت تیپ و ظاهر خود نداشته باشید. با داشتن چند رنگ، از شر پوشیدن جین‌های تکراری هم خلاص خواهید شد.

زمانی که از جین صحبت می‌کنیم، یک رنگ بیشتر از دیگر رنگ‌ها در ذهن شما زنده می‌شود، رنگ آبی، رنگی که بیشترین تنوع را در لباس‌های جین به خود اختصاص می‌دهد. اما اجازه دهید که دیدمان را از آبی همیشگی به سمت آبی روشن و آبی تیره تغییر دهیم. شلوارهای جین آبی تیره، جین آبی همیشگی شما است که در هنگام شستشو اولیه پارچه، رنگ آن ثابت باقی مانده است و شلوار جین آبی روشن، شلوار جین آبی متداولی است که رنگ آن در شستشو اولیه پارچه لباس رفته است. شما را از این دو رنگ عادی هم فراتر خواهیم برد اما به رسم محبوبیت ابتدا به سراغ آن‌ها می‌رویم.

آبی روشن

آبی روشن رنگی است که هم در تابستان و هم در زمستان می‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد. اگر فصلی که پیش روی دارید تابستان است می‌توانید جین آبی روشن را به همراه تی شرت و پیراهن‌های رنگ روشن و اگر زمستان سرد در پیش دارید، آن را با لباس‌های تیره و ضخیم همراه کنید. نگران نباشید، جین روشن می‌تواند خودش را به خوبی با هر شرایطی تطبیق دهد.

جین

آبی تیره

جین آبی تیره دست کمی از جین روشن ندارد و می‌تواند خود را با شرایط متفاوتی سازگار کند. پوشیدن رنگ تیره به همراه جین تیره، نگاهی ساده و کزوال به دنبال دارد و پوشیدن آن با لباس‌های روشن‌تر می‌تواند حالتی اسپرتی‌تر به نمایش بگذارد. این دو رنگ که پایه اصلی آن‌ها آبی است، عمدتاً در بازار تنوع بیشتر دارند.

جین

اما به سراغ رنگ‌های دیگر و کلکسیونی از جین‌های مختلف می‌رویم.

مشکی

شلوار جین آبی روشن می‌تواند خوب باشد اما جین مشکی، زیبایی دیگری دارد. اگر شلوار شما کمی درخشش و برق بیشتر داشته باشد، شباهت زیادی به شلوارهای چرمی خواهد داشت. اغلب افرادی که به دنبال استایل های خاص لباس پوشیدن هستند، از جین سیاه استفاده می‌کنند. جین مشکی می‌تواند با هر لباسی ترکیب شود، با لباس روشن استایل متنوع‌تر و با لباس مشکی و تیره، استایل ساده‌ای خواهید داشت.

جین

سفید

رنگ سفید برای کسانی که اغلب لباس‌های تیره می‌پوشند، کمی دلهره‌آور است. چرا که کوچک‌ترین لک روی آن بافی می‌ماند. اما اگر بتوانید خودتان را از شر لک‌های دور و اطرافتان حفظ کنید، شلوار جین سفید نگاهی متفاوت به شما هدیه خواهد داد. ترکیب کردن رنگ سفید با دیگر رنگ‌ها کار ساده‌ای است اما شاید بتوان آن را با آزمون و خطا بهتر هم کرد. برای مثال هر بار که جین سفید را با رنگ دیگری ترکیب می‌کنید از دوستان و آشنایان خودتان در مورد ترکیب رنگی سؤال کنید. از ترکیب همیشگی سیاه یا تماماً سفید به شدت خودداری کنید، چرا که جسارت شما در پوشیدن جین سفید نباید با یک انتخاب اشتباه رنگی نقش بر آب شود. شلوار جین سفید را برای گردش آخر هفته خودتان همیشه تمیز نگه دارید.

جین

قهوه‌ای روشن

این رنگ، همیشه مورد کم لطفی قرار می‌گیرد. اما شما بدانید که برای خلاص شدن از گرمای چین سیاه در تابستان و همچنین داشتن جذابیت جین سفید و نداشتن نگرانی بابت لکه ها، جین قهوه‌ای روشن می‌تواند آخرین راهکار ما باشد. این رنگ را با رنگ‌های روشن و تیره می‌توانید ترکیب کنید. اما بهترین کار، کنار هم قرار دادن رنگ‌هایی با تنالیته مشابه با قهوه‌ای است. البته می‌توانید با رنگ‌های پاستیلی و رنگ‌های تیره برای ایجاد کنتراست بیشتر، این رنگ را انتخاب کنید.

جین

سبز ارتشی

سبز ارتشی رنگ است که تقریباً همه نظامیان از آن برای خوش استایل نشان دادن خود استفاده می‌کنند. جین سبز ارتشی شاید در نگاه اول کمی جسورانه به نظر برسد اما با گذشت زمان و ترکیب کردن آن با دیگر رنگ‌های مشابه سبز، به مانند سبز تیره و روشن‌تر جسارت پیدا خواهید کرد که به جای پوشیدن همیشگی شلوار جین آبی رنگ، جین سبز بپوشید. متأسفانه این رنگ با رنگ‌های زیادی ترکیب رنگی جذابی ایجاد نمی‌کند. برای راهنمایی بیشتر شما باید بگوییم که شلوار ارتشی خودتان را برای بهتر دیده شدن با یکی از رنگ‌های سیاه، سفید و سرمه‌ای یا مشتقات آن‌ها ترکیب کنید.

جین

زرشکی

رنگ زرشکی، دارای تنالیته های رنگی زیادی به مانند قرمز و خرمایی است. هر دو رنگ دیگر نیز می‌توانند به جای زرشکی استفاده شوند. در مورد اینکه زرشکی یک رنگ جسورانه برای مردان است، شکی نیست اما باید بدانید که همین رنگ می‌تواند استایل خاص و جذابی به شما بدهد. همچنین برای اینکه خیالتان در مورد پوشیدن این رنگ راحت باشد، رنگ خرمایی متمایل به قرمز را پیشنهاد می‌کنیم. اما اگر دوست دارید که خاص باشید، جین قرمز رنگ را فراموش نکنید.

جین

جین‌ها دارای تنوع رنگی بیشتر از آنچه که برای شما آورده‌ایم، دارند. اما دقت داشته باشید که هر یک از این رنگ‌ها برای مراسم و مجالس مختص خودشان مناسب هستند. معمولاً رنگ‌های تیره حالت رسمی‌تری دارند. از طرفی اغلب مردان عادت زیادی به تغییر لباس روزمره خود ندارند. شاید رنگ‌های مختلف شلوار جین باعث شود که این دسته از آقایان هم دست به کمد لباس خود ببرند و لباس متفاوتی نسبت به روزهای قبل به تن کنند. امیدواریم که توانسته باشیم دید شما را نسبت به شلوار جین و رنگ‌های آن وسیع‌تر کنیم. نظرات و تجربیات خودتان را با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط:

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :