شرکتی که لباس های مخصوص معلولین تولید می کند

۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۳۷

توسط محمد رضا اهوارکی

شرکتی که لباس های مخصوص معلولین تولید می کند

لباس ها می توانند مهمترین چالش برای کسانی که روی ویلچیر می نشیند شناخت. همه لباسی با  هر شکل و هر فرمی به راحتی روی تن آن ها نمی نشیند. یکی از شرکت های ایالت Toronto لباس هایی مخصوص افراد معلول جسمی تولید می کند که مخصوص این افراد طراحی شده و جوابگوی نیازهایشان است. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

طراح کانادایی Izzy Camilleri شلوارها، کت ها و لباس ها و ژاکت هایی با برند IZ Collection با یک الهام کلیدی در ذهنش طراحی کرده است و آن هم اینست :

ما با بدن های نشسته کار داریم نه بدن های ایستاده.

شرکتی که لباس های مخصوص معلولین تولید می کند.

Belle Owen سخنگوی این شرکت که خودش هم فردی معلول است که روی ویلچیر می نشیند گفته است: این به این معنی است که کمر شما معمولا حین نشستن عریض تر است بنابراین شلوارها پایین می آید و پشت شما را نمایان می کند و همچنین کش شلوار از جلو یا عقب چین می خورد.

شرکتی که لباس های مخصوص معلولین تولید می کند.

موارد پزشکی ای وجود دارد که باید به آن ها توجه کرد مانند صاف ماندن پوست و چروک نخوردن آن. این شرکت شکاف های لباس ها را تا حد ممکن کم می کند و تا حد ممکن تخت. شلوارها جیب پشتی یا جای پرچ پیچ در پشت و یا هر چیزی که موجب جراحت شود، ندارند.

برای مشتریانی که نیاز به پوشیدن لباس با کمک دارند شرکت لباس های “آسان پوش” را پیشنهاد می کند که کت ها و لباس ها را به دو قسمت مساوی از پشت تقسیم می کند که به کسانی که محدودیت حرکت آرنج دارند در این زمینه کمک کند. کمان بریده شده ی در پشت به شما کمک می کند تا بدون خم شدن به اندازه ی قبل لباس را بپوشید.

شرکتی که لباس های مخصوص معلولین تولید می کند.

مشتریانی که ویلچر های دستی استفاده می کنند به فضای بیشتری در قسمت شانه ها نیاز دارند. لباس ها همچنین استفاده از  ویلچر ها مکانیکی را هم دچار مشکل نمی کنند.

همه این ملاحظات باید در یک طراحی خوب و منحصر به فرد به کار برده شوند. Owen در مصاحبه با سایت Today گفت: برای من به عنوان عضوی از جامعه ی معلولین این قضیه بسیار مهم است، مردمی که طرح های من را روی مانکن ها می بینند می گویند این دقیقا مانند لباس های دیگر است در صورتی که نیست ولی به طرق مختلفی این نوعی تعریف برای من محسوب می شود.

شرکتی که لباس های مخصوص معلولین تولید می کند.

این شرکت که مشتریانش در همه جای دنیا هستند ۱۰ درصد فروشش را وقف ساخت رمپهای شیب دار در مکان های پر رفت و آمد برای تسهیل عبور و مرور معلولین کرده است.

مطالب مرتبط :

۱- نکاتی برای خانم های شیک پوش

۲- آیا رنگ ها بر روحیه ی انسان تاثیر دارند ؟ 

۳- چگونه لباس بارداری بخرم؟

۴- خانم ها: حالا چی بپوشم؟

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است