چگونه لباس بارداری بخرم؟

0

چگونه لباس بارداری بخرم؟ دل مشغولی برای پیدا کردن لباس مناسب یک مهمانی رسمی در تمام خانم ها وجود دارد اما هنگامی که زنی باردار است این دل مشغولی به نگرانی تبدیل می شود. اگر شما باردار هستید و در فکر تهیه ی لباسی برای مهمانی می باشید، به جای هیجان و استرس، فقط چند نکته را در نظر داشته باشید تا لباس شیک و مناسبی را بتوانید انتخاب کنید.

 

برای یک انتخاب درست باید نگاه ها را از سمت شکمتان به دیگر قسمت های بدتان جلب کنید. هر چند در سال های اخیر با افزایش طرح ها و مدل ها ی مختلف این دغدغه کمتر شده است، اما همچنان در ماه های آخر بارداری با توجه به آنکه علاوه بر شکم، اندام های دیگر نیز بزرگ می شوند انتخاب لباس بسیار برایشان مشکل است.

نکات کلی در انتخاب لباس بارداری

* از انتخاب لباس های طرح دار و چهار خانه خودداری کنید زیرا باعث می شود اندام و شکمتان بزرگتر به نظر برسند.

* بیشتر، لباس های تک رنگ انتخاب کنید (رنگ های تیره تر اندام شما را کوچکتر نشان می دهد)

* پیراهن هایی که خط کمر آن ها زیر سینه و بالای شکم قرار دارد یک انتخاب بسیار مناسب است زیرا شکم را کمتر نشان می دهد و بیشتر نظر را به سینه هایتان جلب می کند.

* شلوارهایی را انتخاب کنید که کمر آن ها زیر شکم بسته شوند این کار باعث می شود که آسیب کمتری به کمر خودتان وارد کنید و در عین حال شیک به نظر برسید.

* اگر شلوارتان فاق بلند انتخاب می کنید حتما می بایست در قسمت جلوی شکم کاملا راحت و قابل تنظیم باشد.

* در صورتی که علاقه زیادی به پوشیدن شلوار جین دارید حتما از شلوارهای جین مخصوص دوران بارداری که در قسمت کمر قابل تنظیم هستند استفاده کنید.

* لباس هایتان را طوری انتخاب کنید که در طول چند ماه آخر برایتان قابل استفاده باشد.

* در این دوران از پارچه هایی که انعطاف بیشتری دارند، همچون لایکرا استفاده نمایید. همچنین لباس هایی که از پارچه هایی که از پارچه های مخلوط پنبه – لایکرا تهیه شده اند یک انتخاب مناسب می باشد.

* اگر می خواهید در یک مهمانی بزرگ مثل عروسی، نامزدی یا مراسم رسمی دیگر شرکت کنید، باید یک پیراهن شب مناسب ترجیحا از هارمونی رنگ های تیره انتخاب کنید. سعی کنید پیراهن مهمانی شما تزئینات زیبایی در قسمت بالا و پایین داشته باشد تا نگاه ها به سمت این تزئینات کشیده شود.

* اگر برای یک مهمانی ساده دعوت شده اید، یک دامن یا شلوار انتخاب خوبی است به خصوص اگر تزئیناتی در حاشیه دامن یا پاچه های شلوار وجود داشته باشد. بلوزها و تونیک هایی که طرح هایی مانند مروارید دوزی و سنگ دوزی بر روی آن انجام شده است را با دامن یا شلوارتان ست کنید.

* کفش شیکی که پاشنه آن زیاد بلند نباشد و پا در آن راحت باشد پیدا کنید و با کیف دستی بزرگ آن را ست کنید. کیف تان می تواند چشم ها را از سمت شکمتان به طرف خود جلب کند.

* با انتخاب جواهرات و زیورآلات درخشنده توجه دیگران را از شکمتان دور کنید.

* یک مانتو در هارمونی رنگ های تیره بپوشید. سعی کنید از مدل های بلند تر و WRAP استفاده کنید.

منبع: زندگی ایده آل

مطالب مرتبط: 

۱- چطور سایز خودتان را درست اندازه گیری کنید؟

۲- انواع چادر زنانه و نحوه انتخاب آن

۳- راهکارهای عملی انتخاب دامن زنانه

۴- نکات مهمی که برای خرید لباس بارداری باید بدانید

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :