محمد رضا اهوارکی در
0

5 نکته ی ساده برای جوان تر ماندن صورت

5 نکته ی ساده برای جوان تر ماندن صورت

واقعا چه می شد اگر می توانستید صورتتان را جوان تر کنید؟ تکنولوژی از شما در این کار سریعتر بوده است. محققان دانشگاه MIT دریافته اند که شما می توانید بدون استفاده از مواد شیمیایی صورت خودتان را جوان تر کنید و لکه ها و چروک را از بین ببرید. این فرمول را “پوست دوم” نامیده اند و این فرمول در حال حاضر در حال استفاده است. برای فراگرفتن این روش با ما همراه باشید.

1- صورتتان را با آب گرم بشویید

قدیمی ها می گویند آب گرم منافذ پوست را باز و بسته می کند ولی این خرافه است. منافذ پوست مانند در باز و بسته نمی شوند و آب گم تنها چربی روی پوست را از بین می برد.

2- صورتتان را ماساژ دهید

هرروز صورتتان را به مدت یک دقیقه ماساژ دهید و پیشانی خود را پایین گرفته تا باکتری ها دفع شوند. وقتی صورتان را ماساژ می دهید یک حمله ی خونی به سمت رگ های صورت شکل می گیرد و این فرآیند صورت شما را براق تر می کند.

3- صورت خود را در مایعات فرو ببرید

صورتتان را در آب یخ فرو کنید و تا جایی که می توانید در آن نگه دارید. این کار پوست شما را تنگ تر می کند و فشار خون را به آن سرازیر می کند.

4- تعادل PH پوست را رعایت کنید

همه ی پوست ها به صورت طبیعی اسیدی هستند ولی به دلیل اینکه بیشتر صابون ها خاصیت قلیایی دارند سطح PH شما می تواند افت کند. پس سعی کنید از شیر پاک کن غیر الکلی برای تعادل مجدد استفاده کنید.

5- به صورتتان تمرین دهید

57 عضله ی صورت شما به تمرین نیاز دارند. انگشتانتان را میان ابرو ها و گوشه ی خارجی چشم فشار دهید سپس چشمانتان را لوچ کنید و این کار ساده را روزی 6 بار انجام دهید.

مطالب مرتبط:

1- پوستی شفاف و زیبا با این 8 حرکت

2- چگونه از شر لکه های سیاه روی پوست خلاص شویم

3- 8 تغذیه ی آسان برای سلامتیدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :