۱۰مدل لباس مجلسی زنانه زیبا برای بهار ۱۳۹۹

لباس مجلسی، یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین لباس‌های زنانه در تمام دنیاست؛ به‌خصوص در فصول بهار و تابستان که بازار مهمانی‌ها، تولدها و عروسی‌ها داغ می‌شود. لباس مجلسی، مدل‌های مختلفی دارد، از کوتاه و دخترانه گرفته تا بلند و منجوق‌دوزی شده و حریر و ساتن و… که هرکدام برای شرایط و موقعیت‌های مختلف مناسب هستند. در این مطلب، ۱۰تا از جدیدترین مدل‌های لباس مجلسی زنانه بهار ۱۳۹۹ را به شما معرفی می‌کنیم.

مطالب مرتبط:

راهنمای انتخاب لباس مجلسی بلند

مدل‌‌های جدید لباس مجلسی پوشیده برای شیک‌پوشان

لباس مجلسی شیک چه ویژگی‌هایی دارد؟

مدل‎های لباس مجلسی شیک به رنگ آبی

مدل‌های لباس مجلسی بهار ۱۳۹۹

لباس‌های کار شده و منجوق‌دوزی شده، بیشتر مناسب مراسم بسیار رسمی مثل عروسی است و معمولا افرادی که نسبت نزدیکی با عروس و داماد دارند، چنین لباس‌هایی می‌پوشند؛ مثل مادر و خواهر عروس یا داماد.

لباس‌های بلند (تا نوک پا) با حریر و گیپور کار شده و درعین‌حال ساده، بسیار لباس موقر و سنگینی است که مناسب خانم‌های جوان و به‌خصوص تازه عروس‌هاست.

ترکیب رنگی آمبره، در سال‌های اخیر تبدیل به یکی از پرطرفدارترین ترکیب رنگ‌ها در ایران شده؛ چه برای رنگ پارچه لباس، چه برای رنگ مو و…

مدل یقه یک‌طرفه نیز  بسیار جوان‌پسند است. اگر به یقه دکلته به‌دلیل باز بودن بیش از حدش علاقه ندارید، می‌توانید این نوع یقه را انتخاب کنید.

انواع مدل‌های لباس مجلسی کوتاه، بسیار مناسب مراسمی هستند که رسمیت کمتری دارند، مثل جشن تولد، جشن فارغ‌التحصیلی و… ازطرفی این لباس‌ها را پیراهن دخترانه هم می‌نامند، زیرا خانم‌های جوان به پوشیدن آن علاقه دارند. این لباس‌ها سن شما را پایینتر نشان می‌دهند. انواع مختلفی از این لباس‌ها وجود دارد که در زیر می‌بینید.

لباس گل‌گلی مجلسی به لباس کاکتیل معروف است و لباسی تابستانی محسوب می‌شود که خانم‌ها در مراسم غیررسمی، در کنار ساحل دریا و… آن را می‌پوشند.

شایسته عسگریان
نویسنده: شایسته عسگریان


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :