محمد رضا اهوارکی در
0

اصول لباس پوشیدن خانم‌ها در محیط کار

اصول لباس پوشیدن خانم‌ها در محیط کار

لباس پوشیدن خانم ها در محیط کاری نسبت به اقایان از محدودیت ها و شرایط خاص خودش برخوردار است. در این مقاله قصد داریم اصول لباس پوشیدن خانم‌ها در محیط کار را به شما آموزش دهیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

۱- برای محل کار لباس بپوشید نه کنار ساحل

یکی از قانون های جالبی که کمپانی OF Mecer برای کارمندانش داشت این بود:‌ ” شما نباید با لباسی که در شرکت با آن هستید بتوانید به راحتی به کنار ساحل یا تفریح بروید” . پس نتیجتا هیچ گونه کفش تابستانی در کار نیست. صندل که هرگز. اگر مانتو می پوشید به هیچ وجه از مدل های جدید تنگ و جلو باز نباشد. پالتوی رسمی برای خانم ها در فصل های سرد پیشنهاد می شود.

۲- به یونیفرم های محل کارتان احترام بگذارید

یونیفرمی که شرکت شما برای کارکنانش تعیین کرده است نظم و انظباط شدید آن را نشان می دهد. با احترام نگذاشتن به آن و نپوشیدن آن شما عملا قانون آن شرکت را زیر پا گذاشته اید. پس در رعایت این امر کوشا باشید.

اصول لباس پوشیدن خانم‌ها در محیط کار

۳- بهترینتان را بپوشید

محیط کار هم مانند زندگی شخصی شما باید دارای اهمیت بالایی در ذهن شما باشد. سعی کنید به بهترین نحو ممکن برای آن خودتان را خوشتیپ و آماده کنید. بهترین جنس مانتویی که می توانید را برای آن انتخاب کنید. سعی کنید از محیط کار لذت ببرید و همیشه به فکر پیشرفت شرکتی که در آن هستید باشید. مطمئنا بهتر تیپ زدن از عوامل پیشرفت شرکت شما خواهد بود.

۴- خودتان باشید

از لباس هایی که می پوشید به هیچ وجه خجالت نکشید و سعی کنید آیتم هایی را انتخاب کنید که در آن ها راحت هستید. البته با رعایت قوانین بالا. لباستان علاوه بر راحت بودن باید موجب اعتماد به نفس شما نیز بشود. اگر ریئستان راجع به مشخصات شما پرسید و یا شما را به اتاقش احضار کرد بتوانید با خیالی آسوده نزد او حاضر شوید.

مطالب مرتبط:

1- چگونه در محل کار جین و کتانی بپوشم؟

2- چگونه برای محل کار کتانی بپوشیم؟

3- چگونه کفش کالج را در محل کار بپوشیم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

فروش دوربین مداربسته در تاریخ 04 آگوست 2016

سایت خوبی دارید موفق باشید وسربلند

پشم سنگ در تاریخ 05 نوامبر 2016

سلام ممنونم از سایت خوبی که دارید موفق باشید

سکوبندی آزمایشگاهی در تاریخ 17 ژانویه 2017

سایت خوبی دارید موفق باشیدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :