لباس‌هایی که دوباره مد شدند

0

دنیای مد در یک قرن اخیر فراز و نشیب ها متعدی را تجربه کرده است. یکی از اتفاقات ثابت در تاریخ مد بازگشت مدل های قدیمی بعد از چند دهه است که این دوره معمولا سی ساله است و علت بازگشت مدل های دهه ۸۰ در دهه اخیر نیز همین چرخه سی ساله است. مدل های تعددی از دهه هشتاد دوباره به محبوبیت رسیدند که از میان آن ها می توان به طرح های درشت، اکسسوری های رنگی و لباس های گشاد اشاره کرد. لباس‌هایی که دوباره مد شدند را در این مقاله ببینید.

گردنبند چوکر

از مدل های گردنبند که در اواخر دهه هشتاد و اوایل نود مد شدند گردنبند های چوکر بودند که حالا دوباره بازگشته اند و این بار نه فقط در استایل های خیابانی بلکه در لباس های فرش قرمز سلبریتی ها هم می توان آن ها را دید. مدل های پارچه ای، توری و بندی این گردنبند ها بسیار محبوب هستند.

لباس‌هایی که دوباره مد شدند

کت چرم

یک لباس کلاسیک و محبوب که دوباره از دهه ۸۰ بازگشته و به جزء ثابت لباس های شیک پوشان تبدیل شده است. این کت را می توانید با لباس های ساده خود مثل مانتوی مشکی معمولی هم بپوشید.

پیراهن گلدار

طرح های درشت و رنگارنگ از مدل هایی بود که چند دهه ای فراموش شده بود اما حالا دوباره محبوب شده اند و می توانید آن ها را در لباس های افراد مشهور هم ببینید.

کفش شیشه ای

این کفش های دوست داشتنی که برای روزهای بارانی طراحی شده بودند حالا با کارکردی متفاوت تر به کمد لباس های خانم های خوش تیپ بازگشته اند.

لباس‌هایی که دوباره مد شدند

شلوار جین پیش بندی

لباسی که از پوشاک کارگران الهام گرفته شده حالا دیگر مخصوص بچه ها نیست و بعد از سه دهه شما می توانید دوباره این شلوار های زیبا را بپوشید.

لباس‌هایی که دوباره مد شدند

مطالب مرتبط:

۱- کفش های شفاف مدل جدید تابستان

۲- جدیدترین مدل بوت زنانه برای پاییز ۹۵

۳- عینک آفتابی گربه ای برای خانم های خوش تیپ

۴- ۲۰ برند پرطرفدار کفش‌های ورزشی

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :